Pásky vázací PES

Nejprodávanější produkty

Vázací páska PES 13 mm, návin 1100 m, podélně pletená

PES textilní páska, opakovaně dotahovatelná a použitelná. Vyniká především mimořádnou pevností, pružností, čili při otřesech během dopravy maximálně zabezpečuje výrobek. Je to vhodná náhrada ocelové pásky. Pokud budete mít jakékoli dotazy obraťte se na naše školené pracovníky na zákaznickém středisku.

Více informací

Skladem: 5 ks

1 406,79 KčCena bez DPH:

1 702,22 KčCena s DPH:

Zboží skladem expedujeme do 48hod.

73430

Nové

Parametry

Provedení: podélně pletená
Materiál: polyester
Barva: bílá
Šíře: 13 mm
Návin: 1100 m
Duťinka: 76 x 140 mm
Systémová pevnost: 321 f-kg

Více informací

PES textilní páska opakovaně dotahovatelná a použitelná. Vyniká především mimořádnou pevností, pružností, čili při otřesech během dopravy maximálně zabezpečuje výrobek. Je to vhodná náhrada ocelové pásky. Odolná proti korozi a přírodním vlivům.. Vyrábějí se v různých šířkách, sílách, návinech. Vše se řeší dle potřeb zákazníka. Základní rozdělení je na podélně pletené což je základní varianta a následně příčně pletené ty jsou více pevnější. Vlákna podélná jsou ještě navíc protkána napříč. Standardně jsou na dutince 76mm. Pokud budete mít jakékoli dotazy obraťte se na naše školené pracovníky na zákaznickém středisku

Recenze

Napsat recenzi

Vázací páska PES 13 mm, návin 1100 m, podélně pletená

Vázací páska PES 13 mm, návin 1100 m, podélně pletená

PES textilní páska, opakovaně dotahovatelná a použitelná. Vyniká především mimořádnou pevností, pružností, čili při otřesech během dopravy maximálně zabezpečuje výrobek. Je to vhodná náhrada ocelové pásky. Pokud budete mít jakékoli dotazy obraťte se na naše školené pracovníky na zákaznickém středisku.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

4 Ostatní produkty ve stejné kategorii