Sáčky ZIP

Štítky

Sáčky ZIP

Rychlouzavírací sáčky (zipové sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení (nemají všechny). Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, na korálky, stavebního nebo drogistického materiálu. Základní síla materiálu ZIP sáčků je 40 µm na přání vyrobíme i silnější např. 100 µm, které jsou vhodné pro těžší, ostřejší předměty, například vruty, šrouby apod.

Zip sáčky v různých velikostech

Nabízíme několik rozměrů rychlouzaviratelných igelitových ZIP sáčků. Díky tomu, že je lze opakovaně používat, jsou oblíbené například na uskladnění korálků – ať už pro účely prodeje, nebo pro domácí použití, a to i ty nejmenší rozměry. Zejména pro komerční využití je občas potřeba pytlíček opatřit popisem, například cenovkou. Lze na něj nalepit etiketu nebo přímo popsat popisovačem. Nebo je možné pořídit zip sáčky s pruhy k popsání. Dalším druhem sáčků se zipem jsou neprůhledné.

Díky průhlednému materiálu je dobře vidět dovnitř. Zboží je chráněno před prachem a vlhkostí. V nabídce máme i velké množství dalších druhů sáčků – například potravinové, zamrazovací, odtrhávací, na roli

Sáčky ZIP Počet produktů: 13

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek