Pěnové profily

Štítky

Pěnové profily

L-profily chrání hrany nábytku a různých dalších předmětů před poškozením.

OP-profily jsou vhodné pro hru. Díky vlastem PE-pěny, která je lehká a má uzavřenou buněčnou strukturu umožní začínajícímu plavci udržet se na vodě. Profily OP se mohou také nařezat a použít jako ochranné válce.

R-profily jsou obdélníkové profily, které se používají na oddělení dvou předmětů před jejich vzájemným kontaktem a tření aby nedošlo k jejich přelomení.

RS-profily jsou speciálním typem profilů, jsou ideální na ochranu skla, jsou ohebné a proto použitelné na různě zaoblená skla.

U-profily jsou dostupné v různých šířích a slouží na zabezpečení nechráněných rohů a hran. Profily se uchycují okolo desek produktů. Ideální na nábytek, radiátory, tabule...

W-profily ochraňují nábytek a různé delší předměty před poškozením. Stejné jak u předchozích profilů se dodávají ve více rozměrech.

Pěnové profily Počet produktů: 30

Podkategorie

 • L pěnové profily

  L-profily chrání hrany nábytku a různých dalších předmětů před poškozením. Tyto ochranné pomůcky z pěnového polyetylenu tlumí nárazy a zabraňují mechanickému poškození nábytku, jako jsou škrábance či odštípnutí kousku dřeva. Podobným produktem pro ochranu hran slouží také W profily, případně U profily. Pro ochranu dalších citlivých částí převážených předmětů jsou pak vhodné R profily.

   

  Gumové profily L k novým výrobkům i pro stěhování

   

  Pěnové ochranné profily ve tvaru L se používají například při stěhování nábytku, nebo do kartonových obalů a krabic jako zajištění nového zboží k převozu z prodejen.

   

  Tento produkt se výborně hodí také například pro ochranu elektroniky ukládané do obalů a pro zajištění hudební aparatury používané při vystoupeních. Při časté manipulaci a převážení jsou reprobedny, mixážní pulty ohroženy nárazy. Před vsunutím do obalů přiložte k hranám pěnové profily a zabráníte tak cestování předmětu uvnitř krabice.  

   

  Rozměry profilů z pěnového polyetylenu

   

  Pěnové profily do L se prodávají v různých rozměrech ve dvoumetrových kusech. Avšak můžeme zpracovat i individuální zakázky; při větší objednávce vyrobíme profily z pěnové gumy v požadovaných rozměrech. 

 • OP pěnové profily

  Tento druh profilů je vhodný pro hru. Díky vlastnostem polyetylenové pěny, která je lehká a má uzavřenou buněčnou strukturu, umožní začínajícímu plavci udržet se na vodě. Profily OP se mohou také nařezat a použít jako ochranné válce.

  Ochrana zboží

  Pro ochranu nábytku při stěhování či dalších předmětů, jako je například elektronika, lze využít také další druhy gumových profilů. R profily na vzájemné proložení jednotlivých kusů výrobků, nebo W, L či U profily k ochraně hran a rohů.

  Pěnové pomůcky na plavání i pro hru

  Pěnové profily jsou plně recyklovatelné a neobsahují škodlivé látky. Materiál je voděodolný a příjemný na dotek, díky čemuž bude seznamování se s plaváním maximálně komfortní. Navíc při hře s těmito předměty ve vodě i na suchu se děti nezraní.  

  OP pěnové profily do vody – rozměry

  OP profily z pěnové gumy jsou dodávány v několika průměrech, vždy po dvoumetrových kusech. Pokud však zákazník vyžaduje větší odběr zboží jiných rozměrů, je možná individuální domluva. Vyrobíme pěnové profily na zakázku. 

 • R pěnové profily

  R-profily jsou pásy z polyetylenové pěny s obdélníkovým průřezem, které se používají zejména na oddělení dvou předmětů při přepravě k ochraně před jejich vzájemným kontaktem a třením. Pomohou také zajistit citlivé části předmětů, například elektroniky před uložením do kartonových obalů. Jsou potřebné při balení nového zboží citlivého na otřesy.

  Další ochranné gumové profily

  Pěnový polyetylen velmi dobře tlumí nárazy, jsou ohebné, odolné a lze je používat opakovaně. Při stěhování nebo uskladnění nábytku a dalšího zboží se často k ochraně jejich hran využívají také L profily a W profily, případně U profily.

  Rozměry R profilů na zakázku

  Profily jsou dodávány ve dvoumetrových kusech, ale snadno je nařežete na menší díly podle potřeby. Pokud vám nevyhovují nabízené rozměry, můžeme vyrobit pěnové profily na přání zákazníka. 

 • RS pěnové profily

  RS profily jsou speciálním typem pěnových profilů, jež jsou ideální na ochranu skla a skleněných částí předmětů. Jsou vyrobeny z odolného pružného materiálu, který je ohebný, tudíž je možno profily RS používat i na různě zaoblená skla. Zmírňují otřesy, zabraňují poškrábání skla a dalším poškozením, jako například prasknutí.

  Další druhy pěnových profilů

  Díky vlastnostem polyetylenové pěny lze vyrobit profily i v dalších tvarech pro další způsoby využití. U profily, W profily a L profily jsou určeny pro ochranu rohů a hran nábytku a dalších přepravovaných předmětů. Na oddělení dvou předmětů od sebe, aby se o sebe vzájemně netřely, se pak používají R profily. Pro hru ve vodě jsou vhodné profily OP.

  RS pěnové profily na míru

  Nevyhovují vám nabízené rozměry profilů RS? Kontaktujte nás a sdělte nám svoje požadavky. Pro větší objednávku vyrobíme RS pěnové profily dle zadaných rozměrů. 

 • U pěnové profily

  U polyetylenové profily, podobně jako W a L profily, slouží k zabezpečení hran nábytku při stěhování a různých předmětů při přepravě. Předcházejí otloukání hran a rohů a v případě předmětů náchylných na otřesy, třeba elektroniky, tlumí otřesy, které by je mohly poškodit.

  Pěnové profily – další druhy

  Produkt se dá používat opakovaně a snadno se upraví na požadovanou velikost. Další citlivé části přepravovaných předmětů je možné chránit R profily, které souží k oddělení jednotlivých kusů. Nabízíme také další druhy profilů z polyetylenové pěny, například OP profily, které jsou vhodné pro hru, nebo RS profily, jež se používají na ochranu skla a předmětů se skleněnými výplněmi.

  V kategorii fixačního materiálu pak najdete i další druhy pomocníků při převážení výrobků, a to fixační výplňové polštáře a fixační tělíska.

  U pěnové profily na zakázku

  Máte jinou představu o rozměrech U profilů z polyetylenové pěny, než zahrnuje naše nabídka? Jestliže potřebujete větší množství profilů s jinými rozměry, kontaktujte nás a sdělte nám svoje požadavky. Pokusíme se vám vyjít vstříc a vyrobit speciální zakázku. 

 • W pěnové profily

  W profily chrání nábytek a různé další předměty před poškozením. Podobně jako U a L profily se zaměřují zejména na ochranu hran a rohů přepravovaného zboží. Polyetylenová pěna je vysoce pružný, ohebný a odolný materiál, který spolehlivě tlumí nárazy a předchází závadám způsobeným při přepravě různých výrobků. W pěnové profily lze používat opakovaně.

  Další druhy pěnových profilů

  Kromě profilů, které zajišťují ochranu rohů a hran, nabízíme také další podobné zboží. RS profily jsou vhodné k proložení předmětů, které se přepravují vedle sebe v jedné krabici, aby se zmírnilo jejich vzájemné tření. U profily se používají na ochranu skla a skleněných částí předmětů a OP profily jsou pak vhodné zejména pro hru ve vodě. Mezi fixačním materiálem dále naleznete fixační tělíska a fixační výplňové polštáře.

  Různé velikosti W profilů

  Stejně jako u ostatních pěnových profilů, také tyto se prodávají ve více rozměrech. Avšak pokud vám nabízené rozměry nevyhovují, není problém vyrobit W profily na zakázku. V případě větší objednávky vám rádi zpracujeme cenovou nabídku, neváhejte se na nás tedy obrátit

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek