Fólie krycí

Štítky

Fólie krycí

Krycí a obalovací fólie průhledná se dělí na dva základní druhy – LDPE a HDPE. LDPE fólie se používají zejména jako svrchní ochrana různých druhů zboží umístěných na paletách. Chrání zboží před navlhnutím a zmoknutím při nezbytném přemísťování za deště, a zároveň drží výrobky pohromadě, aby byla přeprava snadnější. Zkratka LDPE znamená polyetylen s nízkou hustotou. Je šetrný k životnímu prostředí a recyklovatelný. Fólie LDPE je vhodná i pro styk s potravinami.

Krycí a ochranná fólie HDPE, nazývaná jako vysokohustotní polyetylen, se používá zejména ve stavebnictví jako ochrana před poškozením prachem a vlhkostí. Hodí se k překrývání nábytku či různých ploch při výmalbě bytu. Alternativou je vlnitá lepenka.

Je tenká a šustivá s mléčným zabarvením, ekologicky nezávadná a recyklovatelná. Tento materiál se využívá také například při balení různých výrobků a pro výrobu sáčků a reklamních tašek či varných sáčků.

Krycí fólie na míru

Na přání nabízíme krycí fólie podle Vašich specifických požadavků, týkajících se rozměru, síly, barvy či velikosti balení. V kategorii fólií dále nabízíme další druhy tohoto materiálu, například fólie fixační, pěnová nebo bublinková

Fólie krycí Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek