Vlnitá lepenka, proložky

Štítky

Vlnitá lepenka, proložky

Papírová vlnitá lepenka i kartonové proložky slouží k ochraně zboží při přepravě i transportu. Proložky jsou používány zejména pro paletovou expedici zboží. Když je zboží seskládáno na paletách, použijí se kartonové hrany, které ochrání hrany a rohy palety. Své využití najdou, díky vlnám a snadnému zlomení proložky, i při balení jednotlivých zásilek. Lepenka se používá tam kde je potřebné ochránit velkou plochu proti nechtěnému polití, ušpinění, mechanickému poškození při výstavbě, opravě, malování i lakování. Výroba vlnité lepenky se provádí jak v rolích tak rovných plátech.

Vlnitá lepenka, proložky Počet produktů: 18

Podkategorie

  • 2 vrstvá vlnitá lepenka

    Papírová lepenka v nabídce v roli nebo archu, několika šířích role 40 až 200 cm, návinu od 15 m až po 150 m na roli. Používá se pro potřeby balení, ochraně výrobků proti poškození, zabraňuje poškození výrobků při přepravě nebo během transportu. Využití nalézá všude, kde je potřebné zakrýt velkou plochu proti nechtěnému polití, ušpinění, mechanickému poškození při výstavbě, opravě, malování, lakování. Na přání nabídneme lepenku dle Vašich specifických požadavků (ROZMĚR, MATERIÁL, NÁVIN) 

     

    Alternativou lepenky pro potřeby ochrany zboží a výrobků mohou být bublinkové fólie nebo pěnové fólie.

  • Kartonové proložky

    Slouží především všude tam, kde se balí a přepravuje zboží za pomocí palet. Proložky při balení umožňují skládat zboží v několika na sebe umístěných vrstvách, zabraňují nežádoucímu pohybu, vyrovnávají jednotlivá patra, lze je také využít i na balení, lehce se zlomí a tím se uzpůsobí do požadovaného tvaru. V nabídce naleznete třívrstvé (3vvl) i pětivrstvé proložky (5vvl). Hrany se vyrábí ze silného kraftového papíru, ochraňují proti proříznutí vázací páskou, chrání zboží na paletě proti mechanickému použití, slouží jako vhodná náhrada plastových hran a rohů, jak proložky tak hrany jsou recyklovatelné a ekologicky nezávadné. Na přání nabídneme lepenku (výrobu kartonů a papírových proložek) dle Vašich specifických požadavků (ROZMĚR, MATERIÁL, MNOŽSTVÍ)

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 18 položek