Doplňkový sortiment

Štítky

Doplňkový sortiment

V této sekci naleznete samolepící pásky DYMO usnadňující manipulaci se štítkovačem. Jsou odolné proti vodě a rozpouštědlům. K jejím dalším benefitům patří snadná odlepitelnost. Doporučujeme je nalepit na očištěnou plochu. Krom Dymo pásek vyzkoušejte pevné lepící pásky

 

Dále zde najdete škálu psacích potřeb a potřeb z oblasti papírnictví. V neposlední řadě jsou zde pokladní kotoučky pro EET tiskárny které v dnešní době nesmějí chybět v žádném provoze. 

Doplňkový sortiment Počet produktů: 56

Podkategorie

 • ISOFA mycí pasty a suspenze

  Mycí pasty řady ISOFA jsou vytvořeny na základě dlouholetých zkušeností s odstraňováním nečistot z rukou i z těla. Ucelená řada past, gelů a suspenzí učině odstraňuje nečistoty z pokožky podle jejích odolnosti. Od středně odolných nečistot na jejichž odstranění se používá například produkt CLAS až po velmi odolné nečistoty k čemuž jsou určeny výrobky MAX.

 • Papírnictví a archivace

  Do nabídky doplňkového sortimentu jsme umístili jen ty, dle našeho názoru, nejvyužívanější produkty z papírnictví,  pokud máte zájem o jiný typ, neváhejte využít našich kontaktů.

  Kopírovací papír

  Základem této kategorie jsou kopírovací papíry ve formátu A4. Jsou nezbytností v každé kanceláři, na úřadech a ve většině firem. Také ve školách, ale využití najdou i v domácnostech. Nejen na kopírování a tisk dokumentů, ale i na dětské kreslení.

  Poznámkové bločky samolepicí

  Dále nechybí ani poznámkové bločky, které je dobré mít vždy po ruce. Jsou samolepicí, takže papír z bločku se velmi jednoduše jednou rukou sloupne a je možné jej připevnit na potřebné místo, kde bude na očích (na lednici, složku s dokumenty atd.) Dodáváme je v různých barvách a velikostech.

  Euroobaly

  Euroobaly jsou opět nezbytnou výbavou kanceláří, škol, firem i domácností. Slouží k uschování nebo bezpečné přepravě důležitých dokumentů. Díky postranní liště s dírkami je možné euroobaly ukládat do šanonů s různými způsoby uchycení. Nabízíme je v hladkém i matném provedení, velikost A4. 

 • Psací potřeby

  Vypíchnuty jsou zde jen ty nejpoužívanější psací potřeby, pokud máte zájem o jiný typ neváhejte využít našich kontaktů.

  Permanentní popisovače (fixy) Centropen

  Popisovačem označíte regálová místa ve skladě a mnoho dalších předmětů. Hodí se v kancelářích, průmyslu i v domácnostech. Lze s nimi označit dětem školní pomůcky, popisovat CD a DVD nosiče, krabice, etikety, zip sáčky, zamrazovací sáčky, fólie, papírové lepicí pásky… Po zaschnutí jsou velmi odolné proti smazání.

  V nabídce jsou popisovače s šířkou stopy 2,5 mm a 1 mm, takže si vyberte podle toho, zda popisujete velké předměty nebo potřebujete napsat malá písmena. Také je na výběr z různých barev – buď lze pořídit sadu více barev, nebo zakoupit jednotlivé barvy zvlášť.

  Kuličková pera

  Kuličkových per není nikdy dost. V kanceláři, ve škole, v domácnostech. Je dobré je mít vždy při ruce. A také mít nějaké náhradní, když propiska dopíše. Vybírejte z různých variant. Pokud potřebujete jinou barvu inkoustu, než modrou, kontaktujte nás. 

 • Pokladní kotoučky EET

  Pokladní kotoučky vhodné do různých pokladen a pokladních terminálů, ideální pro povinnou elektronickou evidenci tržeb, nabízíme v různých variantách. Jde o různě dlouhé náviny a odlišné šířky kotoučku. Vybírejte ty, které pasují pro váš pokladní systém. Většina je na dutince, některé se však navíjí i bez dutinky pro maximální úsporu.

  Termopapír – úsporné řešení pro pokladní systémy

  Papírové kotouče do pokladen jsou vyrobeny z kvalitního termopapíru bílé barvy, vhodné pro tisk účtenek v různých provozech, ať už jsou to menší prodejny, supermarkety, restaurace, bankomaty – zkrátka všude tam, kde je tisk pokladních dokladů povinný.

  Vlastnosti termopapíru

  Termopapír je speciální papír jemného provedení. Je velmi tenký, aby zajistil co nejvyšší úsporu po finanční i ekologické stránce. Na povrchu termopapíru se nachází tenký film z chemické látky, která způsobí, že papír změní barvu při změně teploty. Tento nátěr se po zahřátí změní na černo. Pokladny a termotiskárny pracující na této bázi jsou vysoce úsporné, protože odpadá práce s doplňováním inkoustových náplní.

  Doporučené skladování termopapíru: Pokojová teplota cca 20°C +/- 5°C a relativní vlhkost 60% +/- 10%. Nevystavujte jej přímému slunečnímu záření. 

  Pokud jste nenašli typ pro vaši tiskárnu, neváhejte nás kontaktovat nebo nám zavolejte na telefon +420 517 070 026.

 • Ochranné prostředky

  Chcete dosáhnout dokonalé hygienické čistoty ve vaší domácnosti nebo firmě? Kvalitní čistící dezinfekční prostředky zajišťují precizní čištění všech povrchů a materiálů. Velmi dobře hubí bakterie, viry, kvasinky, plísně a vodní kámen. Ničí nežádoucí mikroorganismy a zabraňují jejich dalšímu rozmnožování. Prohlédněte si v naší nabídce speciální dezinfekční prostředky, odtrhávací rukavice, tekuté dezinfekce, dezinfekční gely na ruce, psací potřeby, ISOFA mycí pasty a další doplňkový sortiment.

  Dezinfekce na ruce chrání vás i vaše děti na cestách, v domácnosti, ve škole, v zaměstnání i v městské hromadné dopravě. Jednoduše stačí nanést gel na ruce a rozetřít všude tam, kde není k dispozici voda a mýdlo. Příjemně voní a působí proti nebezpečným bakteriím. Dezinfekce je vhodná pro všechny typy pokožky.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 56 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 56 položek