Potřeby pro balení

Potřeby pro balení

V této kategorii naleznete velmi užitečné pomocníky při balení:

 

Odlamovací nože oceníte při otevírání krabic, ve skladu atd. Motouzy, provázky se hodí na pevné utažení všech druhů obalů. Praktické gumičky využijete při práci v kuchyni, při zavařování, v balírnách, velkoobchodech atd. Uložte své zboží na kvalitní europalety vysoké nosnosti. Ulehčete si práci a balte pomocí odvíječů fixačních folií a balících pásek. Pokud přepravujete zboží náchylné k vlhkosti, vyzkoušejte naše vysoušedla, která udrží věci v suchu. A na ochranu kovových předmětů doporučujeme flexibilní polyetylenovou síťovinu.

Potřeby pro balení Počet produktů: 56

Podkategorie

 • Palety

  Palety jsou výborný prostředek pro transport zboží. Můžou se pochlubit větší plochou a pevností. Navíc oplývají vysokou nosností, což je při přepravě těžšího zboží nutností. Nabízíme jak Europalety nové či použité tak takzvané "jednorázové" palety a to také nové nebo použité. Palety jednorázové mají nižší nosnost, oproti EURopaletě, které mají základní nosnost 1000 kg mají jednorázové palety pouze 750 kg. Další rozdíl je, že paleta jednorázová, také se používá název standard, není opatřena potřebným ošetřením dřeva, proto není vhodná pro vývoz zboží mimo EU. 

 • Motouzy

  Motouzy patří k oblíbeným balícím pomůckám. Zabalíte s nimi balík, dárek, dokonce balík slámy. Nabízíme je v různých barvách a za velmi nízké ceny.

   

  Pro pevné zavázání volte odolné jutové motouzy. V potravinářství se budou jistě hodit potravinářské motouzy, které nezanechávají žádné stopy a otlaky. K běžnému použití postačí polypropylenové motouzy

   

  Jejich hlavní výhody tkví v univerzálnosti, převážete jimi např. jutové pytle

 • Nože

  Potřebujete rychle odřezat kartony, koberce nebo jiný tuhý a nepoddajný materiál? Pak volte odlamovací nože. Jsou praktické, funkční a potřebné. Využijete jak v práci, tak i doma pro běžné použití. Bleskově rozřežete pevný materiál, krabice atd., které byste jinými noži a nůžkami otevírali s velkou námahou. 

   

  V našem sortimentu najdete nože různých šíří i náhradní břity, čím se vaše náklady sníží na minimum. 

 • Odvíječe

  Odvíječe pásek šetří váš čas, díky nim pohodlně odtrhnete lepící pásu bez námahy. Pro odlišné obalové materiály máme odpovídající druhy odvíječů: odvíječ lepicí pásky nebo fixační folie.

   

  V našem sortimentu najdete mimo jiné i praktické zavírače kartonů, díky ostrému noži výrazně usnadní práci s lepicí páskou. 

 • Gumičky

  Gumičky nabízíme v různých průměrech (od 2 do 8 cm) a barevných provedeních. Elastický materiál je uzpůsoben tak, aby odolával přírodním vlivům a UV záření, díky těmto vlastnostem jsou gumičky určené i pro venkovní využití.

   

  Gumičky jsou používány díky své univerzálnosti ve výrobních provozech, balírnách, velkoobchodech ale i v domácnostech nebo v reklamních agenturách. 

 • Vysoušedla

  Vysoušedla – úsporná varianta, jak chránit zboží před vlhkostí. Tyto vysoušecí sáčky pohlcují okolní vlhkost a zabraňují tak navlhnutí a plesnivění zboží. Své využití najdou v zámořském transportu na lodích, kde hrozí vysoká vlhkost. 

   

  Objednávejte v menším množství nebo ve větším objemu. 

 • Síťovina

  Tato odolná síťovina spolehlivě ochrání zboží, navíc ji lze používat opakovaně. Nenatáhne mastnotu a díky flexibilnímu materiálu je možné ji natahovat. Ochrání zboží i před výkyvy teplot. Pokud by jste naopak chtěli udržet mastné prostředí kolem zboží využijte z naší nabídky voskovaný nebo také jinak řečeno gačovaný papír

   

  Tuto průmyslovou natahovatelnou síťovinu oceníte při přepravě zboží. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 56 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 56 položek