Potřeby pro balení

Štítky

Potřeby pro balení

V této kategorii naleznete velmi užitečné pomocníky při balení:

 

Odlamovací nože oceníte při otevírání krabic, ve skladu atd. Motouzy, provázky se hodí na pevné utažení všech druhů obalů. Praktické gumičky využijete při práci v kuchyni, při zavařování, v balírnách, velkoobchodech atd. Uložte své zboží na kvalitní europalety vysoké nosnosti. Ulehčete si práci a balte pomocí odvíječů fixačních folií a balících pásek. Pokud přepravujete zboží náchylné k vlhkosti, vyzkoušejte naše vysoušedla, která udrží věci v suchu. A na ochranu kovových předmětů doporučujeme flexibilní polyetylenovou síťovinu.

Potřeby pro balení Počet produktů: 61

Podkategorie

 • Palety

  Dřevěné palety jsou výborný prostředek pro transport zboží. Můžou se pochlubit větší plochou a pevností. Navíc oplývají vysokou nosností, což je při přepravě těžšího zboží nutností. Nabízíme jak Europalety nové či použité tak takzvané "jednorázové" palety a to také nové nebo použité . Palety jednorázové mají nižší nosnost, oproti EUR paletě, které mají základní nosnost 1000 kg mají jednorázové palety pouze 750 kg. Další rozdíl je, že paleta jednorázová, také se používá název standard, není opatřena potřebným ošetřením dřeva, proto není vhodná pro vývoz zboží mimo EU.

  Občas se nás zákaníci ptají kolik váží europaleta - bavíme-li se o klasické normované EUR paletě je váha mezi 20–24 kg.

 • Motouzy

  Patří k oblíbeným balícím pomůckám. Zabalíte s nimi balík, dárek, dokonce balík slámy. Nabízíme je v různých barvách a za velmi nízké ceny.

  Pro pevné zavázání volte odolné jutové motouzy (přírodní) a provazy. V potravinářství se budou jistě hodit potravinářské motouzy, které nezanechávají žádné stopy a otlaky. K běžnému použití postačí polypropylenové motouzy.

  Jejich hlavní výhody tkví v univerzálnosti, převážete jimi např. jutové pytle. Barevná klubíčka provázku se pak skvělě hodí na balení dárků.

 • Nože

  Potřebujete rychle odřezat kartony, koberce nebo jiný tuhý a nepoddajný materiál? Pak volte profi odlamovací nože. Jsou praktické, funkční a potřebné. Využijete jak v práci, tak i doma pro běžné použití. Bleskově rozřežete pevný materiál, krabice atd., které byste jinými noži a nůžkami otevírali s velkou námahou. 

   

  V našem sortimentu najdete nože s odlamovací čepelí různých šíří i náhradní břity, čím se vaše náklady sníží na minimum. 

 • Odvíječe

  Odvíječe pásek šetří váš čas, díky nim pohodlně odtrhnete lepící pásu bez námahy. Pro odlišné obalové materiály máme odpovídající druhy odvíječů: odvíječ lepicí pásky fixační folie.

  V našem sortimentu najdete mimo jiné i praktické zavírače kartonů, díky ostrému noži výrazně usnadní práci s lepicí páskou.

  Ruční odvíječe usnadňuje aplikaci lepicí pásky nebo folie. S ním bude balení zboží hračka a ušetří mnoho času a energie. V nabídce jsou také zavírače sáčků, které jednoduchým pohybem pomohou jejich okraj zalepit.

  Další potřeby pro balení

  Další pomocníky pro práci ve skladu nebo na prodejně najdete v sekci potřeb pro balení – například zalamovací nože, motouzy či gumičky.

 • Gumičky

  Gumičky nabízíme v různých průměrech (od 2 do 8 cm), barevných provedeních a baleních - od malého až po velké. Elastický materiál je uzpůsoben tak, aby odolával přírodním vlivům a UV záření a neztrácel pružnost. Díky těmto vlastnostem jsou gumičky určené i pro venkovní využití.

   

  Gumičky jsou používány díky své univerzálnosti ve výrobních provozech, balírnách, velkoobchodech ale i v domácnostech - například do kuchně nebo v reklamních agenturách. Jejich životnost je několik let.

  Odlišné barvy gumiček je možné využít pro rozdělení různých druhů zboží uskladněných v sáčcích nebo třeba ve fóliích.

  Další druhy potřeb pro balení

  Další pomocníky pro práci ve skladu nebo na prodejně najdete v sekci potřeb pro balení – například, motouzy, odvíječe či zalamovací nože

 • Vysoušedla

  Vysoušedla – úsporná varianta, jak chránit zboží před vlhkostí. Tyto vysoušecí sáčky do zásilek pohlcují okolní vlhkost a zabraňují tak navlhnutí a plesnivění zboží. Své využití najdou v zámořském transportu na lodích, kde hrozí vysoká vlhkost. Také například tehdy, když se při doručování balíku předpokládá střídání extrémních teplot a vznik rosení na přepravovaných předmětech.

  Objednávejte v menším množství nebo ve větším objemu.

  Využití vysoušedel:

  Transport zboží do zámoří, lodní přeprava
  Předpoklad střídání extrémních teplot při přepravě balíku
  Skladování dokumentů v archivech, kde se drží vlhkost

  Vysoušedla v balíku při přepravě

  Použití vysoušedla v balíku s kovovými předměty pomáhá předcházet korozi, u ostatních materiálů pak brání poškození kvůli vlhkosti a plísním. Vysoušedlo veškerou vlhkost absorbuje. Je však důležitá správná volba velikosti a počtu. Zjistěte velikost balíku, druh výrobku, který bude převážen, cílová země a doba, po kterou bude zboží v krabici – s těmito informacemi nás můžete kontaktovat a poradíme vám nejvhodnější druh vysoušedla a doporučené množství.

 • Síťovina

  Tato odolná pevná síťovina spolehlivě ochrání zboží, navíc ji lze používat opakovaně. Nenatáhne mastnotu a díky flexibilnímu materiálu je možné ji natahovat. Ochrání zboží i před výkyvy teplot. Pokud byste naopak chtěli udržet mastné prostředí kolem zboží, využijte z naší nabídky voskovaný nebo také jinak řečeno gačovaný papír

  Tuto průmyslovou natahovatelnou síťovinu oceníte při přepravě zboží.

  Využití síťoviny

  Polyetylenová pevná síťovina má tvar hadice v různých průměrech a je dodávána v návinu na roli. Ochrání přepravované zboží tam, kde použití ostatních obalových materiálů selhává. Je vhodná například pro ochranu kovových výrobků – například díly se závity.

  Jestliže si nevíte rady, zda je tento výrobek vhodný pro vaše konkrétní potřeby, nebo potřebujete více informací o vhodných způsobech ochrany vašeho zboží při přepravě – kontaktujte nás. Doporučíme vám vhodné produkty přesně pro vaši situaci. 

   

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 61 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 61 položek