Etikety

Etikety

Etikety patří k nezbytným pomocníkům nejen v kancelářích při administrativních úkonech. Potřebujete se ve zboží vyznat a mít vše přehledně uspořádané? Pak volte samolepící etikety. Pomocí nich snadno označíte a následně poznáte zboží.

 

Přepravní etikety díky ikonám na etiketě lehce určíte, jak je třeba nakládat s přepravovaným materiálem.  

 

Tabelační etikety potisknete v mechanických tiskárnách. Jsou tak oblíbené v mnoha sférách, např. v bankovnictví, marketing atd.

 

Cenovými etikety jednoduše označíte ceny, zboží, využijí je maloobchody, supermarkety atd.

Etikety Počet produktů: 60

Podkategorie

 • Etikety na archu

  Potřebujete čitelně nadepsat zboží? Použijte etikety na archu, kam jednoduše natisknete nápisy a pomocí samolepicí techniky jednoduše nalepíte. Nabízíme je v mnoha rozměrech a provedeních. Potřebujete vytisknout štítky na DPD, DSV, nebo GEIS a jiné využijte etiket 105 x 148 mm, pokud na INTIME tak zvolte etikety 105 x 74 mm.

  Jestliže potřebujete štítků s nápisy více, například pro označení zboží v prodejně, tisk etiket se Vám rozhodně vyplatí. Ušetříte tím mnoho času, než kdybyste zboží popisovali ručně. Etikety mohou mít různou barvu a lze je potisknout v inkoustové nebo laserové tiskárně. Hodí se k označení výrobků, regálových míst, adresné údaje na dopisní obálky, dají se lepit na zip sáčky s drobným zbožím… Využití se najde mnoho.

  Další etikety v nabídce

  Kromě štítků na archu můžete zakoupit etikety na kotouči, přepravní či cenové. V případě speciálních požadavků nás kontaktujte, zhotovíme zakázku na míru. 

 • Etikety na kotouči

  Potřebujete si nechat natisknout štítky s potřebnými údaji, kterými chcete označit zboží? Může to být složení výrobku, návod na použití, informace o výrobci s kontaktními údaji, štítky pro zboží ve skladě, označují se jimi kartonové krabice, balíčky a obálky přepravované přepravními službami, mohou se lepit na zip sáčky s drobným zbožím – možností je mnoho. Etiketa může mít různý rozměr, záleží, co vše se na ni musí vejít a jak velký bude polepovaný předmět. Neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete jinou velikost, než je v nabídce.

  Etikety na kotouči pro tisk

  Etikety na kotoučích jsou určeny pro tisk v termotransferových tiskárnách, kde působením tepla dochází k přenosu barviva z TTR pásky na etikety. Převážně využívají v logistice a distribuci. Můžeme vyrobit termotransferové etikety s potiskem nebo ze speciálních materiálů. Při výběru dávejte pozor na průměr dutinek s ohledem na to, jaký materiál chcete etiketami polepit. Lze použít různá lepidla (permanentní a nepermanentní). Vyrobíme barevné etikety na přání.

  Další druhy etiket

  Mezi etiketami najdete i další možnosti, jako jsou etikety na archu, přepravní či cenové

 • Etikety přepravní

  Přepravní etikety se lepí na zásilky pro zajištění určitého způsobu zacházení, buď pokud chcete, aby bylo se zásilkou zacházeno jako s křehkou nebo chcete, aby byla chráněna před deštěm, anebo aby se stavěla určitým způsobem, jednoduše to oznamte použitím etiket.

   

  Navíc, když nás kontaktujete můžeme Vám nabídnou tyto etikety:

 • Etikety tabelační

  Pro tisk na mechanických PC tiskárnách volte tabelační etikety. Využijete je ve státní správě, kanceláři atd. Etikety jsou jednořadé i dvouřadé, pro různý typ tiskáren.

 • Etikety cenové

  Tyto oblíbené etikety se používají zejména v obchodech při nacenění zboží. V naší nabídce najdete i reflexní barvy cenových etiket. Pokud nenajdete barvičku etiket která by se Vám líbila neváhejte se s námi spojit rádi Vám poradíme s výběrem.

 • Termo transferové pásky

  Zde zadejte svou poptávku, nebo nás kontaktujte na e-mailu či telefonu.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 60 položek