Etikety

Štítky

Etikety

Etikety patří k nezbytným pomocníkům nejen v kancelářích při administrativních úkonech. Potřebujete se ve zboží vyznat a mít vše přehledně uspořádané? Pak volte samolepící etikety. Pomocí nich snadno označíte a následně poznáte zboží.

 

Přepravní etikety díky ikonám na etiketě lehce určíte, jak je třeba nakládat s přepravovaným materiálem.  

 

Tabelační etikety potisknete v mechanických tiskárnách. Jsou tak oblíbené v mnoha sférách, např. v bankovnictví, marketing atd.

 

Cenovými etikety jednoduše označíte ceny, zboží, využijí je maloobchody, supermarkety atd.

Etikety Počet produktů: 60

Podkategorie

 • Etikety na archu

  Potřebujete čitelně nadepsat zboží? Použijte samolepící etikety pro tisk na archu, kam jednoduše natisknete nápisy a pomocí samolepicí techniky jednoduše nalepíte. Nabízíme je v mnoha rozměrech a provedeních. Potřebujete vytisknout štítky na DPD, DSV, nebo GEIS a jiné využijte etiket 105 x 148 mm, pokud na INTIME tak zvolte etikety 105 x 74 mm.

  Jestliže potřebujete papírovch štítků s nápisy více, například pro označení zboží v prodejně, tisk etiket se Vám rozhodně vyplatí. Ušetříte tím mnoho času, než kdybyste zboží popisovali ručně. Etikety mohou mít různou barvu a lze je potisknout v inkoustové nebo laserové tiskárně. Hodí se k označení výrobků, regálových míst, adresné údaje na dopisní obálky, dají se lepit na zip sáčky s drobným zbožím… Využití se najde mnoho.

  Další etikety v nabídce

  Kromě štítků na archu můžete zakoupit etikety na kotouči, přepravní či cenové. V případě speciálních požadavků nás kontaktujte, zhotovíme zakázku na míru. 

 • Etikety na kotouči

  Potřebujete si nechat natisknout štítky s potřebnými údaji, kterými chcete označit zboží? Může to být složení výrobku, návod na použití, informace o výrobci s kontaktními údaji, štítky pro zboží ve skladě, označují se jimi kartonové krabice, balíčky a obálky přepravované přepravními službami, mohou se lepit na zip sáčky s drobným zbožím – možností je mnoho. Etiketa může mít různý rozměr, záleží, co vše se na ni musí vejít a jak velký bude polepovaný předmět. Neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete jinou velikost, než je v nabídce.

  Etikety na kotouči pro tisk

  Etikety na kotoučích do tiskárny jsou určeny pro tisk v termotransferových tiskárnách, kde působením tepla dochází k přenosu barviva z TTR pásky na etikety. Převážně využívají v logistice a distribuci. Můžeme vyrobit termotransferové etikety s potiskem nebo ze speciálních materiálů. Při výběru dávejte pozor na průměr dutinek s ohledem na to, jaký materiál chcete etiketami polepit. Lze použít různá lepidla (permanentní a nepermanentní). Vyrobíme barevné etikety na přání.

  Další druhy etiket

  Mezi etiketami najdete i další možnosti, jako jsou etikety na archu, přepravní či cenové

 • Etikety přepravní

  Přepravní etikety se lepí na zásilky pro zajištění určitého způsobu zacházení (např. pro přepravní poslečsnoti PPL, DPD, Česká pošta), buď pokud chcete, aby bylo se zásilkou zacházeno jako s křehkou nebo chcete, aby byla chráněna před deštěm, anebo aby se stavěla určitým způsobem, jednoduše to oznamte použitím výstražné (bezpečnostní) etikety.

   

  Navíc, když nás kontaktujete můžeme Vám nabídnou tyto etikety:

 • Etikety tabelační

  Pro tisk na mechanických PC tiskárnách volte tabelační etikety. Využijete je ve státní správě, kancelářích, pojišťovnách, logistice atd. Etikety jsou jednořadé i dvouřadé, pro různý typ tiskáren.  

  V nabídce jsou různé rozměry – vyberte si ty, které budou přesně vyhovovat vašim potřebám. Pokud potřebujete ještě jiné velikosti, neváhejte se na nás obrátit, vyrobíme vám tabelační etikety na míru. Lze je lepit na skladové regály, balíky, krabice, obálky, zip sáčky

  Další druhy etiket

  Obalto.cz nabízí další druhy samolepicích etiketpřepravní, cenové. Etikety na archu nebo na kotouči. Možná se vám budou hodit také popisovače, které můžete na štítky též použít, pokud je zrovna nemáte natištěné. U nás najdete vše pro balení na jednom místě. 

 • Etikety cenové

  Tyto oblíbené barevné etikety se používají zejména v obchodech při nacenění zboží. V naší nabídce najdete i reflexní barvy (reflexní zelené, bílé) cenových etiket. Pokud nenajdete barvičku etiket, která by se Vám líbila neváhejte se s námi spojit rádi Vám poradíme s výběrem.

  Cenovky jsou opatřeny bezpečnostními prostřihy, které zajistí poškození samotné etikety v případě, že se ji někdo pokusí přelepit na jiné zboží. Prostřihy mají různé provedení a cenovky mohou mít různé velikosti. Štítky lze lepit na skladové regály, na jednotlivé výrobky, na zip sáčky.

  Další typy etiket

  Obalto.cz nabízí další druhy samolepicích etiketetikety na archu, na kotouči, přepravní, tabelační. Možná využijete také popisovače, které můžete na štítky též použít, pokud je zrovna nemáte natištěné. U nás najdete vše pro balení na jednom místě.

 • Termo transferové pásky

  Pokud sháníte termo pasky tak nás prosím kontaktujte na e-mailu či telefonu s potřebnými informacemi.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 60 položek