Hrany, rohy, tubusy

Hrany, rohy, tubusy

Ochranné rohy, hrany a tubusy jsou skvělými doplňky při přepravě krabic. Pokud nechcete riskovat poškrábání a poškození rohů dražšího zboží, elektroniky, skla: potom jsou tyto rohy a hrany ideální volbou.  Kartonovými hranami skvěle vystužíte hrany krabic a palet. Vybírejte z plastových nebo kartonových rohů a hran. Nabízíme je také v několika velikostech, takže si vyberete zboží přesně na míru. Po bezpečný transport kreseb a dokumentů využijete pevné tubusy z lisovaného lepeného papíru.

Podívejte se i na kvalitní a odolné kartonové krabice

Hrany, rohy, tubusy Počet produktů: 16

Podkategorie

  • Hrany

    Papírové hrany se používají při kompletaci zboží na paletě, jako ochrana hran proti poškození transportovaného zboží, zabraňují poškození (promáčknutí hrany) při samotném balení, fixují spolu s vázací páskou a stretch fólií zboží na paletě. Nebo také můžete využít naši nabídku pěnových profilů, které se hodí na ochranu křehčího zboží.

  • Rohy

    Potřebujte zboží svázat vázací páskou a bojíte se jeho poničení? Pojistěte se a použijte plastové ochranné rohy. V případě, že posíláte skleněné nebo dřevěné zboží, k ochraně použijte tyto rožky, dodávají se v několika velikostech dokonce zde najdete jeden typ který se dá využít pro rozměr jak 15 mm tak 35 mm.

  • Tubusy

    Papírové tubusy oceníte při zasílání a přepravě cenných dokumentů nebo produktů které potřebují ochranu ze všech stran. Spolehlivě je tak uložením do tubusu ochráníte před tlakem a poničením. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek