Hrany, rohy, tubusy

Štítky

Hrany, rohy, tubusy

Ochranné rohy, hrany a tubusy jsou skvělými doplňky při přepravě krabic. Pokud nechcete riskovat poškrábání a poškození rohů dražšího zboží, elektroniky, skla: potom jsou tyto rohy a hrany ideální volbou. Kartonovými hranami skvěle vyztužíte hrany krabic a palet. Vybírejte z plastových nebo kartonových rohů a hran. Nabízíme je také v několika velikostech, takže si vyberete zboží přesně na míru. Po bezpečný transport kreseb a dokumentů využijete pevné tubusy z lisovaného lepeného papíru.

Podívejte se i na kvalitní a odolné kartonové krabice.

Hrany, rohy, tubusy Počet produktů: 12

Podkategorie

 • Hrany

  Papírové a kartonové hrany se používají při kompletaci zboží na paletě, jako ochrana hran proti poškození transportovaného (přepravovaného) zboží, zabraňují poškození (promáčknutí hrany) při samotném balení, fixují spolu s vázací páskou a stretch fólií zboží na paletě. Nebo také můžete využít naši nabídku pěnových profilů, které se hodí na ochranu křehčího zboží.

  Kromě zajištění předmětů na paletách také ochranné hrany z kartonu zabezpečují hrany nábytku, skleněných výplní, zrcadel či elektroniky před poškrábáním, prasknutím, odštípnutím hrany při jejich přepravě v dalších obalech a krabicích, například když je potřeba oddělit od sebe jednotlivé části.

  Další ochranné doplňky

  V nabídce najdete také plastové chrániče rohů, které se nasazují na rohy dřevěných nebo skleněných tabulí, dále pak fixační materiál, jako výplňové polštáře nebo fixační tělíska.

  Nechybí ani tubusy pro přepravu cenných dokumentů nebo výkresů, které se nesmějí poškodit nebo přehýbat.

 • Rohy

  Potřebujte zboží svázat vázací páskou a bojíte se jeho poničení? Pojistěte se a použijte ochranné plastové rohové lišty. V případě, že posíláte skleněné nebo dřevěné zboží, k ochraně použijte tyto rožky, dodávají se v několika velikostech dokonce zde najdete jeden typ, který se dá využít pro rozměr jak 15 mm tak 35 mm.

  Plastové chrániče rohů zabezpečí přepravovaný nábytek, skleněné výplně nebo zrcadla před rozbitím nebo dalším poškozením (uštípnutí hrany, poškrábání, prasknutí…). Jestliže potřebujete speciální rozměr, který jste nenašli v naší nabídce, kontaktujte nás a vytvoříme pro Vás speciální zakázku na ochranné rohy pro zajištění zboží.

  Další ochranné a fixační doplňky

  Kromě ochrany rohů přepravovaného zboží nabízíme také chrániče hran. Taktéž můžete při balení využít různý fixační materiál, jako jsou pěnové profily, fixační tělíska a výplňové polštáře.

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek