Fixační materiál

Štítky

Fixační materiál

Při přepravě zboží je nutné vyplnit prázdná místa v krabici. Zabráníte tak otřesům a následným poškozením. Jak na to? Použijte fixační tělíska z odbouratelného materiálu. Tyto výplně jsou šetrné k přírodě, mají malou hmotnost a navíc odolává vlhkosti

Zabalte krabici raději i do fixační folie pro dokonalou ochranu.

Fixační materiál Počet produktů: 12

Podkategorie

 • Fixační tělíska

  Fixačním materiálem pohodlně a jednoduše vystelete volná místa v krabici a zaplníte jimi tak prázdné plochy.  A navíc jsou tato tělíska zcela recyklovatelná!

  Jestliže obal nekopíruje přesně tvarově skladované a přepravované předměty, mohly by se bez fixačních tělísek flopak manipulací při přepravě poškodit. Díky vyplnění prázdných míst v krabicích zajistíte, aby zásilka přišla v pořádku.

  Pěnová tělíska zmírňují otřesy

  Fixační pěnová tělíska (výplň do krabic a balíků) zabrání nejen přímému poškození při posunu v krabici, ale také zmírňují otřesy a chrání i jemnější zařízení, například elektroniku. Jako další doplňky pro ochranu zboží v krabicích se používají pěnové profily a fixační výplňové polštáře. Potřebujete-li zajistit hrany nebo rohy nábytku či elektroniky, najdete tyto ochranné prvky v nabídce také. 

 • Pěnové profily

  L-profily chrání hrany nábytku a různých dalších předmětů před poškozením.

  OP-profily jsou vhodné pro hru. Díky vlastem PE-pěny, která je lehká a má uzavřenou buněčnou strukturu umožní začínajícímu plavci udržet se na vodě. Profily OP se mohou také nařezat a použít jako ochranné válce.

  R-profily jsou obdélníkové profily, které se používají na oddělení dvou předmětů před jejich vzájemným kontaktem a tření aby nedošlo k jejich přelomení.

  RS-profily jsou speciálním typem profilů, jsou ideální na ochranu skla, jsou ohebné a proto použitelné na různě zaoblená skla.

  U-profily jsou dostupné v různých šířích a slouží na zabezpečení nechráněných rohů a hran. Profily se uchycují okolo desek produktů. Ideální na nábytek, radiátory, tabule...

  W-profily ochraňují nábytek a různé delší předměty před poškozením. Stejné jak u předchozích profilů se dodávají ve více rozměrech.

 • Fixační výplňové polštáře
 • Fixační papír
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek