Sáčky, tašky, pytle

Sáčky, tašky, pytle

Sáčky, tašky, pytle vyrobeny z LDPE, HDPE, papíru, používají na uložení průmyslového, komerčního, domácího odpadu, lze využít i jako obal pro skladování, přepravu zboží, chrání zabalené zboží proti prachu a vlhkosti. V nabídce naleznete sáčky, tašky, pytle v několika typů dle velikosti, síly stěny, barevného provedení včetně sáčků mikrotenových, zatahovacích.

Je libo ekonomické sáčky z igelitu, nebo si potrpíte na pevnější jutové pytle? V našem eshopu najdete vše.

Pokud potřebujete sáček spolehlivě uzavřít, pak volte uzavíratelné sáčky se zipem.

Sáčky, tašky, pytle Počet produktů: 115

Podkategorie

 • Tašky mikrotenové

  Mikrotenové tašky jsou většinou baleny po 100 ks a prodávají se v různých variantách a hmotnosti, kterou tašky unesou 20 kg, 15 kg, 10 kg, 4 kg

 • Sáčky odtrhávací

  Tyto sáčky jsou vyrobený z HDPE fólie o síle 7 µm. Jsou čiré, takže snadno rozpoznáte, co v nich je uloženo. Dodávají se v bloku po 1000 ks. Odtrhovací sáčky jsou určeny nejen do domácností k ukládání pečiva i dalších potravin, případně různých drobných předmětů. Také třeba na drobný odpad. Využití najdou v prodejnách a různých provozech. Jsou vhodné k zabalení svačiny (podobné zboží najdete v kategorii sáčků na potraviny). Je možné je dávat také do mrazáku, ale k tomu prodáváme sáčky přímo určené k zamrazování potravin.

  Různé velikosti odtrhovacích sáčků

  Balíček pytlíků pověsíte na háček a jednoduše jednou rukou podle potřeby odtrháváte. Vyrábí se v různých velikostech. Podobným produktem jsou sáčky na roli, které je zase třeba umístit na tyč, díky čemuž lépe vypadají. V nabídce máme další sáčky a pytle, například na odpad, skládané, zip sáčky, papírové pytle… 

 • Sáčky a pytle papírové

  Papírové pytle jsou pro určeny ty z nás, kteří jsou ekologicky založeni ať už svačinové sáčky nebo papírové pytle na odpad nebo na zeleninu, ať už 3-vrstvé nebo 2-vrstvé vše u nás najdete. A pokud by vám nějaký papírový sáček v nabídce scházel neváhejte se na nás obrátit a my vám jej do nabídky přidáme.

  Papírové sáčky a pytle lze opatřit logem firmy, což je skvělá příležitost, jak se zviditelnit. Jsou prodyšné – na rozdíl od uskladnění v mikrotenových sáčcích mají uložené předměty dostatek vzduchu a nezapařují se. Papír se také snadněji recykluje, takže šetříte životní prostředí.

  Další druhy sáčků

  V našem obchodě zakoupíte také například pytle jutové a mnoho dalších igelitových sáčků, například svačinových, na odpad, na zamrazování… 

 • Pytle na odpad

  Tyto pytle se vyrábí z materiálu LDPE a to ve 40, 50, 60 µm máme v nabídce také pytle o síle 200 µm. Tloušťku a nosnost pytlů na odpad vybírejte podle toho, co v nich hodláte skladovat, aby se neprotrhly při přenášení. Hodí se nejen na odpadky, ale i na mnoho dalších věcí, které se nevejdou do malých sáčků. Lze v nich skladovat sezónní oblečení, různé sypké hmoty, hodí se na trampování pro případ potřeby oddělení suchých věcí od mokrých. Podobné produkty najdete v kategorii sáčků do koše.

  Další druhy pytlů

  Nabízíme také papírové pytle, které lze využívat podobně, jen nesmějí promoknout. Dále jutové pytle, různé mikrotenové tašky a mnoho druhů sáčků (zamrazovací, zipové, svačinové, odtrhovací…). 

 • Sáčky na roli
 • Sáčky do koše
 • Sáčky na potraviny
 • Sáčky s lepicím páskem
 • Sáčky na zamrazování potravin
 • Sáčky ZIP

  Rychlouzavírací sáčky (zipové sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení (nemají všechny). Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, stavebního nebo drogistického materiálu. Základní síla materiálu ZIP sáčků je 40 µm na přání vyrobíme i silnější ZIP sáčky např. 100 µm, které jsou vhodné pro těžší, ostřejší předměty, například vruty, šrouby apod.

 • Sáčky ZIP s pruhy k popisu

  Rychlouzavírací sáčky (zipové sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení, popisovatelnými pruhy pro rozlišení uloženého zboží. Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, stavebního nebo drogistického materiálu. 

 • Pytle jutové

  Tyto jutové pytle jsou vyrobeny z přírodní juty a jsou používány na přepravu obilí, ovoce, zeleniny, cibule, brambor, ořechů z jiné oblasti rašeliny, pevných paliv nebo při transportu šroubů a matic. Jsou využívány ke stavbě protipovodňových barier, jednoduše se naplní pískem a vystaví se z jutových pytlů hráz. V neposlední řadě se používají jako ochrana stromků a keřů proti útokům zvěře

 • Sáčky ZIP PET/AL/PE

  Zipové PET/AL/PE sáčky (rychlouzavírací sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení, s oválným dnem pro lepší stabilitu sáčků. Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, stavebního nebo drogistického materiálu. Levnější alternativou mohou být klasické, ploché zip sáčky.

 • Tašky LDPE

  PE obchodní tašky (tzv. igelitky) se používají pro transport zboží menších rozměrů v komerci, domácnosti, průmyslu. Mohou sloužit, jako reklamní nosič pro Vaši společnost, dle Vašich požadavků opatříme tašky logem, reklamním textem, potiskem.  

 • Sáčky skládané
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 115 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 115 položek