Sáčky, tašky, pytle

Štítky

Sáčky, tašky, pytle

Sáčky, tašky, pytle vyrobeny z LDPE, HDPE, papíru, používají na uložení průmyslového, komerčního, domácího odpadu, lze využít i jako obal pro skladování, přepravu zboží, chrání zabalené zboží proti prachu a vlhkosti. V nabídce naleznete sáčky, tašky, pytle v několika typů dle velikosti, síly stěny, barevného provedení včetně sáčků mikrotenových, zatahovacích.

Je libo ekonomické sáčky z igelitu, nebo si potrpíte na pevnější jutové pytle? V našem eshopu najdete vše.

Pokud potřebujete sáček spolehlivě uzavřít, pak volte uzavíratelné sáčky se zipem.

Sáčky, tašky, pytle Počet produktů: 127

Podkategorie

 • Tašky LDPE

  Kromě mikrotenových tašek nabízíme také pevnější a odolnější tašky LDPE. PE obchodní tašky (tzv. igelitky) se používají pro transport zboží menších rozměrů v komerci, domácnosti, průmyslu. Mohou sloužit, jako reklamní nosič pro Vaši společnost, dle Vašich požadavků opatříme tašky logem, reklamním textem, potiskem.

  Kvalitní PE tašky – igelitové tašky s uchem na nákupy

  Tašky se zesíleným průhmatem pro pohodlné nošení se vyrábějí v různých barvách. Jsou ideální pro prodejny s konfekcí, vhodné pro prezentaci firmy pro předání reklamních předmětů. Prodávají se v různých barvách, ale je možné dohodnout se na jiné variantě barvy a velikosti.

  V našem e-shopu dále můžete zakoupit velké množství různých sáčků, například na roli, odtrhávací, potravinové, zamrazovací, zip sáčky, pytle na odpad

 • Tašky mikrotenové

  Mikrotenové tašky a pytlíky jsou většinou baleny po 100 ks a prodávají se v různých variantách barvách a hmotnosti, kterou tašky unesou 20 kg, 15 kg, 10 kg, 4 kg. Mohou být v různých barvách – jednobarevné, pruhované nebo transparentní. Hodí se do většiny prodejen a provozoven. Lze do nich dávat zboží menších rozměrů a hmotností, které nemají ostré hrany. Využijí je prodejny potravin, drogerie, oděvů, domácích potřeb… Díky velmi nízké ceně je možné zákazníkům poskytnout mikrotenovou tašku zdarma, což jistě ocení.

  Rozměry mikrotenových tašek na přání

  Nenašli jste potřebné rozměry, sílu nebo barvu, jaké potřebujete? V případě větší zakázky vyhovíme speciálním požadavkům – kontaktujte nás. Je možné vyrobit i mikrotenové tašky se speciálním firemním potiskem. Dále v naší nabídce najdete také silnější a pevnější tašky LDPE, dále velké množství sáčků (odtrhávací, na roli, zip sáčky…)

 • Sáčky odtrhávací

  Tyto sáčky jsou vyrobený z HDPE fólie o síle 7 µm. Jsou čiré, takže snadno rozpoznáte, co v nich je uloženo. Dodávají se v bloku po 1000 ks. Odtrhovací sáčky jsou určeny nejen do domácností k ukládání pečiva i dalších potravin, případně různých drobných předmětů. Také třeba na drobný odpad. Využití najdou v prodejnách a různých provozech. Jsou vhodné k zabalení svačiny (podobné zboží najdete v kategorii sáčků na potraviny). Je možné je dávat také do mrazáku, ale k tomu prodáváme sáčky přímo určené k zamrazování potravin.

  Různé velikosti odtrhovacích sáčků

  Balíček pytlíků pověsíte na háček a jednoduše jednou rukou podle potřeby odtrháváte. Vyrábí se v různých velikostech. Podobným produktem jsou sáčky na roli, které je zase třeba umístit na tyč, díky čemuž lépe vypadají. V nabídce máme další sáčky a pytle, například na odpad, skládané, zip sáčky, papírové pytle

 • Sáčky a pytle papírové

  Papírové pytle jsou pro určeny ty z nás, kteří jsou ekologicky založeni ať už svačinové sáčky nebo papírové pytle na odpad nebo na zeleninu, ať už 3-vrstvé nebo 2-vrstvé vše u nás najdete. A pokud by vám nějaký papírový sáček v nabídce scházel neváhejte se na nás obrátit a my vám jej do nabídky přidáme.

  Papírové sáčky a pytle lze opatřit logem firmy, což je skvělá příležitost, jak se zviditelnit. Jsou prodyšné – na rozdíl od uskladnění v mikrotenových sáčcích mají uložené předměty dostatek vzduchu a nezapařují se. Papír se také snadněji recykluje, takže šetříte životní prostředí.

  Další druhy sáčků

  V našem obchodě zakoupíte také například pytle jutové a mnoho dalších igelitových sáčků, například svačinových, na odpad, na zamrazování… 

 • Pytle na odpad

  Tyto pytle / sášky na odpad se vyrábí z materiálu LDPE a to ve 40, 50, 60 µm máme v nabídce také pytle o síle 200 µm. Tloušťku a nosnost igelitových pytlů na odpad vybírejte podle toho, co v nich hodláte skladovat, aby se neprotrhly při přenášení. Hodí se nejen na odpadky, ale i na mnoho dalších věcí, které se nevejdou do malých sáčků. Lze v nich skladovat sezónní oblečení, různé sypké hmoty, hodí se na trampování pro případ potřeby oddělení suchých věcí od mokrých, zahradní odpad. Podobné produkty najdete v kategorii sáčků do koše.

  Další druhy pytlů

  Nabízíme také papírové pytle, které lze využívat podobně, jen nesmějí promoknout. Dále jutové pytle, různé mikrotenové tašky a mnoho druhů sáčků (zamrazovací, zipové, svačinové, odtrhovací…). 

 • Sáčky na roli

  Transparentní sáčky / pytlíky na roli jsou ideální například do prodejen, kde si lidé nabírají pečivo či ovoce a zeleninu. Aby se sáčky jen tak někde nepovalovaly a zákazníci je vždy rychle našli, mohou se díky navinutí na pevné ruličce umístit na držák, z něhož se budou snadno odtrhávat.

  Sáčky na roli do provozů i domácností

  Tento druh zboží se hodí také do domácností, zejména v případě, že máte kuchyňský organizér, na který lze sáčky na roli umístit nebo do nich můžete dětem připravit svačinu. Ukládání obalového materiálu stále na stejné místo je prakticky nezbytností v provozech, kde se pohybuje více lidí. Další nespornou výhodou produktu je prostorová nenáročnost – sáčky jsou slisovány natěsno do úhledného tvaru a zabírají jen tolik místa, kolik je nezbytně nutné.

  Potřebujete-li zajistit snadné odtržení pytlíku jednou rukou, mrkněte se na odtrhávací sáčky. V naší nabídce dále najdete například sáčky do koše, na potraviny, pytle na odpad, mikrotenové tašky a mnoho dalšího zboží. 

 • Sáčky do koše

  Sáčky do koše velmi usnadňují manipulaci s odpadem. Do košů, do nichž se vyhazuje biologický materiál, jsou prakticky nezbytností. Stačí je vložit do odpadkového koše a po naplnění vyndat a hodit do popelnice či kontejneru. Samotný vnitřek koše pak zůstává stále čistý a odpadá jeho pravidelné mytí, které je nutné, když se sáčky nepoužívají.

  Sáčky do koše v různých velikostech

  Nabízíme sáčky do koše nebo pytle na odpad různých velikostí, barev i tloušťky. Obvykle jsou zatahovací, což je další krok k pohodlné manipulaci, aby se jejich obsah nevysypal na nevhodné místo. Nechybí ani voňavé odpadkové pytle. Čím těžší odpad vyhazujete, tím byste

  Sáčky do koše však lze uplatnit i k jiným účelům a v domácnosti tak nacházejí široké využití. Díky svým větším rozměrům umožňují skladování různých větších předmětů. Dále nabízíme sáčky na potraviny, odtrhovací, na roli, papírové pytle a mnoho dalších produktů. 

 • Sáčky na potraviny

  Potravinové sáčky využijete nejen při balení svačiny na cesty, do školy či do práce, ale také pro uskladnění dalších potravin ve spížce nebo v ledničce. Uschováte do nich pečivo, ovoce, zeleninu, sypké suroviny… Ale i ostatní věci, různé drobnosti v domácnosti, malé odpadky apod. Oproti různým dózám mají sáčky na potraviny tu výhodu, že tvarově kopírují svůj obsah a nezaberou ani o kousek navíc. Do mrazáku jsou pak vhodnější zamrazovací sáčky.

  Různé velikosti sáčků na potraviny

  Potravinové sáčky nabízíme v různých velikostech. Mikrotenové pytlíky jsou průhledné, takže dobře vidíte, co je uvnitř. Dále lze pořídit sáčky na roli nebo odtrhovací, do košů, pytle na odpad, mikrotenové tašky a mnoho dalších druhů sáčků.  

 • Sáčky s lepicím páskem

  Sáčky s lepicím páskem se hodí pro bezpečné uchovávání různých předmětů, které díky možnosti uzavření nemohou vypadnout. Oproti ostatním sáčkům, například na roli, potravinovým nebo odtrhávacím jsou z pevnějšího materiálu, takže jsou odolnější proti protržení. Uzavírání je opakovaně použitelné. Lepicí proužek s klopou zajistí snadnou a pohodlnou manipulaci se sáčkem i jeho obsahem.

  Různé rozměry sáčků s lepicím páskem

  Polypropylenové (plastové) pytlíčky jsou vhodné například pro skladování šperků z bižuterie i dalších drobných předmětů, ale také třeba na sypké potraviny (koření, sypaný čaj, sušené bylinky…). Oceníte je také při přípravě různých vzorků v mnoha výrobních oblastech pro komerční použití. Obsah sáčku je chráněn před vlhkostí a znečištěním. K popisování lze použít vhodný fix, odolný proti smazání, nebo samolepicí etikety

  Na výběr jsou různé rozměry, ale pokud máte jinou představu, neváhejte nás kontaktovat. U větších objednávek dokážeme zajistit dodání libovolného rozměru. 

 • Sáčky skládané

  Skládané sáčky / pytlíky lze využít v domácnostech i prodejnách s potravinami, ovocem a zeleninou, masem, pečivem a v dalších provozech. Jsou úhledně složeny v sáčku a snadno se vytahují. Podobným produktem jsou sáčky na roli, které umístíte na držák, a jsou vždy při ruce. V nabídce nechybí ani další potravinové sáčky, odtrhávací, zamrazovací, ale také třeba papírové.

  Sáčky skládané – rozměry na přání

  V nabídce je několik různých rozměrů, avšak pokud potřebujete speciální šířku, délku nebo tloušťku, kontaktujte nás. Při větší objednávce dokážeme vyjít vstříc výrobou obalového materiálu na míru.

 • Sáčky na zamrazování potravin

  Přemýšlíte, do čeho vhodně uskladnit potraviny při umisťování do mrazáku? Jaký obalový materiál je nejvhodnější? Sáčky na zmrazování jsou vhodným materiálem do minusových teplot - například na maso. Ovšem i přesto, že jsou průhledné, doporučujeme balíčky popsat vhodným fixem odolným proti setření, případně použít samolepicí etikety. Ve zmrzlém stavu je od sebe těžko rozeznáte, takže pak by se mohlo stát, že místo svíčkové vytáhnete zmrazené borůvky a naopak.

  Sáčky odolné proti roztržení

  Jsou mnohem pevnější a odolnější než například sáčky na potraviny, odtrhávací, na roli či skládané, takže se tak snadno neprotrhnou, což v mrazáku při manipulaci s balíčky hrozí. V roztrženém sáčku se potraviny mrazem vysušují a mísí se pachy v mrazničce.

  V nabídce je několik různých rozměrů, přičemž nechybí ani zamrazovací sáčky se zipem. Pokud přesto potřebujete jiné velikosti, kontaktujte nás. Větší objednávky jsme schopni zpracovat individuálně.

 • Sáčky ZIP

  Rychlouzavírací sáčky (zipové sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení (nemají všechny). Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, na korálky, stavebního nebo drogistického materiálu. Základní síla materiálu ZIP sáčků je 40 µm na přání vyrobíme i silnější např. 100 µm, které jsou vhodné pro těžší, ostřejší předměty, například vruty, šrouby apod.

  Zip sáčky v různých velikostech

  Nabízíme několik rozměrů rychlouzaviratelných igelitových ZIP sáčků. Díky tomu, že je lze opakovaně používat, jsou oblíbené například na uskladnění korálků – ať už pro účely prodeje, nebo pro domácí použití, a to i ty nejmenší rozměry. Zejména pro komerční využití je občas potřeba pytlíček opatřit popisem, například cenovkou. Lze na něj nalepit etiketu nebo přímo popsat popisovačem. Nebo je možné pořídit zip sáčky s pruhy k popsání. Dalším druhem sáčků se zipem jsou neprůhledné.

  Díky průhlednému materiálu je dobře vidět dovnitř. Zboží je chráněno před prachem a vlhkostí. V nabídce máme i velké množství dalších druhů sáčků – například potravinové, zamrazovací, odtrhávací, na roli

 • Sáčky ZIP s pruhy k popisu

  Rychlouzavírací sáčky (zipové sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení, popisovatelnými pruhy pro rozlišení uloženého zboží. Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, stavebního nebo drogistického materiálu. Případně do mrazáku / mrazničky na ovoce či zeleninu.

  Zip sáčky popisovatelné – několik rozměrů

  Podobně jako ostatní zip sáčky se i ty s pruhem k popisu vyrábějí v několika různých velikostech. Označit je lze vhodným popisovačem, není třeba používat etikety. Pruhy jsou dostatečně velké, takže je možné na ně napsat i rozsáhlejší informace o zboží. Díky podkladu bude text dobře čitelný nezávisle na barvě a druhu obsahu. Všechny zipové sáčky se mohou využívat k domácím nebo komerčním účelům, jsou odolné a průhledné, takže je dobře vidět dovnitř. V nabídce jsou i neprůhledné zipové sáčky.

  Náš sortiment sáčků je rozsáhlejší – prodáváme různé sáčky na potraviny, pytle na odpad, mikrotenové tašky apod. 

 • Pytle jutové

  Nevíte kde koupit jutové pytle a sáčky? Na obalto.cz máme pro prodej připraveny různé velikosti, které jsou vyrobeny z přírodní juty a jsou používány na přepravu obilí, ovoce, zeleniny, cibule, brambor, ořechů, na chmel z jiné oblasti rašeliny, pevných paliv nebo při transportu šroubů a matic. Jsou využívány ke stavbě protipovodňových barier, jednoduše se naplní pískem a vystaví se z jutových pytlů hráz. V neposlední řadě se používají jako ochrana stromků a keřů proti útokům zvěře. Ptáte se kde je koupit?

  V nabídce máme jutové pytle v několika rozměrech

  Jde o textilní pytle z jutového vlákna, které se získává z jutovníku rostoucího v tropech. Jsou zdravotně nezávadné a dobře odolávají mikroorganismům. Pytle jsou prodyšné. Mezi jejich další využití patří také dekorace v domácnostech nebo prodejnách – přírodní textilní materiál nabízí široké možnosti. Dodávají v několika rozměrech.

  Nabízíme i další druhy pytlů a sáčků, například pytle na odpad, sáčky na potraviny, zipové sáčky, mikrotenové tašky

 • Sáčky ZIP PET/AL/PE

  Zipové PET/AL/PE sáčky (rychlouzavírací sáčky) jsou opatřeny opakovaně uzavíratelným zipovým proužkem, otvory pro zavěšení, s oválným dnem pro lepší stabilitu sáčků. Široké využití ve výrobě např. koření, hraček, stavebního nebo drogistického materiálu. Levnější alternativou mohou být klasické, ploché zip sáčky nebo zip sáčky s popisovacím pruhem.

  Různé rozměry neprůhledných zip sáčků

  Hliníkové zip sáčky se prodávají v několika různých velikostech. Díky použitému materiálu jsou velmi odolné, a zároveň i reprezentativní. Uzávěr se dá opakovaně používat. Označit je můžete vhodným popisovačem nebo pomocí etikety.

  V nabídce najdete i další druhy sáčků, například potravinové, odtrhávací, sáčky na roli, zamrazovací, pytle na odpad, mikrotenové tašky a další.

 • Tašky papírové a plátěné
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 127 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 127 položek