Vázací pásky, spony

Štítky

Vázací pásky, spony

Vázací pásky slouží k dokonalé fixaci zboží. Zaručí pevnost a nehybnost při manipulaci a transportu. V našem sortimentu najde několik druhů vázacích spon a pásek, jako např. polyesterové vázací pásky pro rychlé a snadné vázání. Polypropylenové vázací pásky využijete pro strojové a mechanické páskování. Ocelové vázací pásky, nazývané také jako cyklopásky, se můžou pochlubit vysokou trvanlivostí a velkou pevností, jsou vhodné pro páskování těžšího zboží. 

 

Drátěné, plastové nebo plechové vázací spony slouží k vázání polyesterovými a polypropylenovými pásky. Díky úpravě je lze použít i do exteriéru a lze je používat opakovaně: ušetří peníze a životní prostředí. 

 

Podložka pod pásku – tento šikovný doplněk chrání zboží před poškozením při utahování páskami. Na výběr máme hladké a vroubkované podložky. 

 

Pro ještě snadnější manipulaci při balení použijte odvíječe.

Vázací pásky, spony Počet produktů: 27

Podkategorie

 • Pásky vázací ocelové

  Objemnější zboží spolehlivě opáskujete ocelovými vázacími páskami. Tyto tzv. cyklopásky najdou své využití především v hutním průmyslu. 

  Používají se k fixaci těžších předmětů na paletách. Zboží je zajištěno proti uvolnění a poškození při pádu nebo třením mezi sebou. V nabídce dále najdete vázací pásky polypropylenové, polyesterové a PET pásky.

  Další doplňky k fixaci zboží

  Ke správnému utáhnutí a fixaci potřebujete vázací spony. Nezapomeňte také na hrany použít plastové podložky, které ochrání zboží před odřením a dalším poškozením. 

 • Pásky vázací PES

  Polyesterové (tzv. PES pásky) jsou vázací pásky (pletené) pro rychlé a bezpečné svázání zboží, používají se jako vhodná náhrada za ocelové vázací pásky, oproti kterým nepoškozují kolečka paletových vozíků. Díky elastickým vlastnostem nepoškozují zboží, nepodléhají korozi, jsou odolné vůči teplotním změnám. Pes pásky je možné použít pro ruční i strojní balení, spoj se provádí tzv. strojkem nebo ocelovou sponou.

   

  Související zboží k PES pásce jsou drátěné spony.

 • Pásky vázací PET

  PET páska vázací (v nabídce barva zelená) se používá podobně jako ocelová páska, tedy k fixaci těžšího zboží. Je vhodná pro strojní i ruční vázání. Zatímco ocelové pásky se páskují kleštěmi, na PET vázací stahovací pásky – stejně jako na PES pásky a PP pásky – jsou používány vázací spony, určené k mechanickému nebo ručnímu páskování. PET – polyethylentereftalát – se dobře recykluje.

  Výhody vázacích pásek plastových

  Plastové pásky nepodléhají korozi, jsou levnější než ocelové a mají elastickou paměť. Jsou pevné, tuhé a odolné. PET pásky lze dodávat v různých tloušťkách a návinech i na různě velkých dutinkách podle stroje, na němž se používají. Vyberte si vázací pásku podle svých potřeb, a pokud nenajdete v e-shopu takovou, která bude splňovat vaše požadavky, kontaktujte nás. 

 • Pásky vázací PP

  Polypropylenové (tzv. PP) vázací pásky do páskovačky jsou předurčeny k ručnímu i strojnímu páskování krabic se zbožím, palet, rolí atd. Vyráběny jsou na dutinkách 200 a 406 mm pro spojování jsou používány ocelové či plastové spony. Vyrábí se v různých šířích, tloušťkách a návinech.

   

  Související zboží k PES pásce jsou drátěné spony

 • Vázací spony

  Jestliže svazujete zboží na paletách vázacími páskami, ať už jsou to PES, PET nebo PP, potřebujete vázací spony. Nabízíme levné a praktické vázací spony, s nimiž se páskování stane jednoduchou rutinou. Nabízíme různé velikosti pro různé šířky pásků.

  Kovové spony na vázací pásky

  Drátěné vázací spony jsou určeny k ručnímu páskování pomocí jednoduchého strojku. Jsou pevné a zabezpečí zboží proti pohybu při přepravě nebo skladování a následnému poškození. V nabídce najdete i další kovové vázací spony, a to plechové, určené k vázání PP pásky, a jsou vhodné pro automatické, poloautomatické a ruční stroje. 

 • Podložky pod pásku

  Při balení náchylnějších zboží umístěte pod vázací pásku plastové podložky. Ochráníte tak krabici i zboží před otlakem. Plastové podložky se umísťují na hrany předmětů. Jsou vhodné i pro lakované povrchy. Vybírejte je podle šíře vázací pásky, aby páska nikde nepřesahovala. V nabídce jsou hladké a vroubkované podložky.

  Ochrana před poškozením zboží

  Používají se například při vázání zboží na paletách, aby se ocelová, PP nebo PES páska nezařezala do předmětů, aby je neodřela nebo dokonce nepoškodila více do hloubky. V případě větší objednávky vám vyrobíme podložky na míru. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek