Lepicí pásky

Štítky

Lepicí pásky

V našem obchodě naleznete produkty rozdělené dle určení (použití), v několika šířích a délkách, barevném provedení. Průmyslové lepicí pásky se používají ve všech odvětvích průmyslu, obchodu, komerci, domácnosti a to jak transparentní, tak hnědé. Barevné lepicí pásky se používají ke zvýraznění, odlišení, rozlišení nebo označení zboží jako např. Fragile / Křehké.

Kobercové lepicí pásky nejen k provedení spoje koberce.

Krepové lepící lásky především pro malíře a lakýrníky. Oboustranné lepicí pásky k provedení oboustranného lepivého spoje. Lepicí pásky s vláknem všude, kde je potřebná větší pevnost v tahu.

Kancelářské lepicí pásky pro snadnou a rychlou administrativu.

Na přání nabídneme produkty dle Vašich specifických požadavků, možnost výběru tří barev, vytvoříme grafický návrh nebo použijeme Vaše logo, text atd. dále nabídneme možnosti, jako (ROZMĚR, SÍLA, BARVA, BALENÍ) 

Lepicí pásky Počet produktů: 117

Podkategorie

 • Pásky barevné

  Barevné lepicí pásky  (červená, žlutá, bílá, modrá, zelená, černá)  díky výrazným barvám je možné použít také jako rozlišovací prvek baleného zboží, jsou opatřeny kvalitním lepidlem, vysokou lepící sílou (adhesí). Určeny pro balení nebo reklamní či výtvarné účely. Výstražné lepicí pásky (isolepy) k označení křehkých zásilek FRAGILE/KŘEHKÉ. S barevnými lepícími páskami můžete zboží řadit, podle druhu a materiálu jim přiřadit barvu atd.

   

  Zpříjemněte si balení věcí, kombinujte barvy a udělejte si z této činnosti radost!

 • Pásky elektroizolační

  Elektroizolační lepící pásky (úzké i široké z PVC) odolají elektrickému proudu, používají se především na porušené elektrické kabely. Své uplatnění najdou především v elektrotechnickém průmyslu. Chrání elektroizolační materiál před vnějšími vlivy, nepropustná vrstva odolá tekutinám, prachu atd.

  Můžou se pochlubit i ohnivzdurností

 • Pásky kancelářské

  Kancelářské lepicí a balící pásky (isolepy) jsou určeny do pro různé administrativní práce. Vyrobeny z polypropylenu (PP) který je opatřen kvalitním akrylovým lepidlem z vodorozpustné akrylátové disperze, odolávají UV záření, vysoká lepící síla.  

  Akrylové lepidlo: 
  vyrobeno z vodourozpustné akrylátové disperze 

  • vysoká lepicí síla (adhese) 
  • odolné vůči teplotám (nedoporučuje se používání v nízkých teplotách) 
  • odolné vůči UV záření a oxidaci 
 • Pásky klasické

  Lepicí pásky pro průmysl a ruční použití nabízíme v transparentním a hnědém (havana) provedení v různých šířích. Tyto pásky mají polypropylenový nosič, na který se nanáší různá lepidla, která určují účel lepicí pásky a prostředí, ve kterém budou použity. 

  -

  Akrylové lepidlo:

  vyrobeno z vodourozpustné akrylátové disperze  

                   - vysoká lepicí síla (adhese)
                   - odolné vůči teplotám (nedoporučuje se používání v nízkých teplotách)
                   - odolné vůči UV záření a oxidaci 

  -

  Hotmelt lepidlo:
  vyrobeno ze syntetického kaučuku a přídavných látek k vylepšení vlastností

                   - velmi vysoká lepicí síla (adhese) při normálních teplotách
                   - výborné vlastnosti při použití v nižších teplotách (náchylnost vůči vysokým teplotám a UV záření) 

  -

  Solvent lepidlo

  vyrobeno z přírodního kaučuku rozpuštěného v org. ředidle a přídavných látek k vylepšení vlastností

                   - velmi vysoká lepicí síla (adhese) i v mrazu nebo vlhku
                   - náchylnost vůči vysokým teplotám a UV záření 

 • Pásky kobercové

  Kobercové textilní samolepicí pásky (izolepy) jsou určeny k lemování koberců (lemovka), své využití nalézají i v jiných sférách jako je průmysl či domácnost. Naši zákazníci tyto pásky využívají například k omotání násad sportovního nářadí.

  Kobercové pásky, jinak "lemovky", vynikají perfektní přilnavostí a pevností. 

  Využijte lemovky k bandážování nářadí a sportovního náčiní. Vybere si každý, nabízíme různé barvy a šířky návinu.

 • Pásky krepové

  Krepové lepicí pásky (tzv. maskovací nebo malířské lepící pásky) se využívají převážně zakrývání před znečištěním při malování, natírání nebo lakování. Papírová lepicí páska s vrstvou lepidla se používá všude, kde je potřebné vytvořit jen dočasný spoj nebo dočasně zakrýt/ochránit před znečištěním. Jejich snadná odstranitelnost zaručuje rychlé a jednoduché odlepení. 

  Maskovací krepovací pásky jsou dobře přilnavé k většině materiálům. 

 • Pásky oboustranné

  Oboustranná samolepicí páska se používá k fixaci, lepení různých předmětů k sobě, tak aby samotná páska nebyla viditelná. Vzhledem k tenkému nosiči je určena k lepení hladkých materiálů. Zbožím s materiálem hrubšího povrchu doporučujeme použít oboustrannou textilní lepicí pásku.

  Vybírejte ze široké nabídky pásek, u nás najdete pásky široké od 25 mm a více. 

 • Pásky papírové

  Pokud hledáte levnou a dobře přilnavou samolepicí pásku, volte papírovou lepicí pásku na kartony a krabice. Lze ji popsat, takže si své zboží mimo jiné také snadno utřídíte. Díky materiálu je lepicí papírová páska recyklovatelná, takže nezatěžuje životní prostředí. Prodává se v různých šířích. Papírová lepicí páska se aplikuje po navlhčení vodou. Pokud pásku používáte pravidelně ve větším množství, vyplatí se použít zvlhčovací strojek, který práci usnadní a urychlí.

  Další druhy lepicích pásek

  Mezi lepicími páskami máte dále na výběr z dalších různých druhů sortimentu – klasické, kancelářské, barevné, kobercové a mnohé další. Speciální pomůckou pro slepování předmětů k sobě je oboustranná páska

 • Pásky s vláknem

  Lepicí páska s vlákny (filamentní) je vyrobena z polypropylenu vyztuženého sklolaminátovými vlákny, zajišťujícími pevnost pásky a její odolnost v tahu. Lepidlo Hotmelt splňuje požadavky na náročné balení těžkých předmětů. Pokud hledáte opravdu odolný obalový materiál, pak filamentní pevná páska bude právě pro vás. 

  Používá se na svazování materiálů místo vázacích pásek a fixaci zboží na paletách. 

 • Pásky strojní

  Průmyslové lepicí a balící pásky pro ruční použití nabízíme v různých šířích. Tyto pásky mají polypropylenový nosič, na který se nanáší různá lepidla, která určují účel lepicí pásky a prostředí, ve kterém budou použity. 

  Průmyslové lepící pásky

  Nabízíme v transparentní (průhledné) nebo hnědé barvě (havaně) a to hned v několika šířích, návinech, typech lepidla pro prostředí, kde budou použity.

  Akrylové lepidlo: 
  vyrobeno z vodourozpustné akrylátové disperze  

  • vysoká lepicí síla (adhese) 
  • odolné vůči teplotám (nedoporučuje se používání v nízkých teplotách) 
  • odolné vůči UV záření a oxidaci 

  Hotmelt lepidlo:
  vyrobeno ze syntetického kaučuku a přídavných látek k vylepšení vlastností 

  • velmi vysoká lepicí síla (adhese) při normálních teplotách 
  • výborné vlastnosti při použití v nižších teplotách (náchylnost vůči vysokým teplotám a UV záření) 

  Solvent lepidlo: 
  vyrobeno z přírodního kaučuku rozpuštěného v org. ředidle a přídavných látek k vylepšení vlastností 

  • velmi vysoká lepicí síla (adhese) i v mrazu nebo vlhku 
  • náchylnost vůči vysokým teplotám a UV záření 
 • Pásky s potiskem

  Díky lepicím páskám s potiskem označíte jasně a srozumitelně křehké nebo jinak náchylné zboží. Pro výstrahu zvolte žlutočerné pásky a k upozornění na křehké předměty pásky s nápisem „fragile“ – vyzývají k opatrnému zacházení s balíkem nebo zásilkou. Výstražné pásky prodáváme v několika barevných provedeních.

  Výstražné pásky lepicí i nelepicí

  Žlutočernou výstražnou lepicí pásku lze lepit na podlahy například ve skladech nebo výrobách k vymezení prostorů, kam se nesmí chodit nebo odkládat zboží, dále pak třeba na první a poslední schod jako upozornění na změnu terénu. V sortimentu najdete také červenobílou pásku, která nemá lepivou vrstvu, ale využívá se k vymezení na veřejných prostranstvích, na sportovních akcích a podobně, jako upozornění, že za pásku se nesmí chodit, nebo že je za ní třeba dbát zvýšené opatrnosti.

  Další druhy lepicích pásek

  Podobný charakter mají pásky barevné nebo bezpečnostní, dále v naší nabídce najdete další lepicí pásky, jako například papírové, kancelářské, kobercové, oboustranné… 

 • Pásky bezpečnostní

  S bezpečnostními (signalizačními) páskami budete mít jistotu, že vaše zboží zůstane neotevřeno a v původním obalu. Nedejte šanci zvědavcům a pojistěte se lepícími bezpečnostními páskami. Díky výrazným odstínům pásek dáte všem najevo, aby zboží neotvíralo a zároveň poznáte, zda bylo do materiálů nahlédnuto, či nikoli. 

  V našem sortimentu najdete velké množství barevných provedeních pásek

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 117 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 117 položek