Obálky plastové barevné

Štítky

Obálky plastové barevné

Využijte naši novinku v sortimentu, barevné plastové samolepící poštovní obálky. Pro ty kterým připadají šedé obálky jako fádní jsme připravili nabídku 5 barevných variací v 6-ti různých rozměrech. Jako barvičky jsme zvolili modrou , zelenou , červenou , růžovou a oranžovou . Nic už vám nebrání zpestřit zákazníkům nákupy u vás na e-schopu.

Obálky plastové barevné Počet produktů: 30

Podkategorie

 • Obalky plastové červené

  Plastové poštovní obálky v nových veselých barvách. Červené plastové obálky jsou skvělou volbou pro zabalení předmětů, které nejsou náchylné na rozbití. Obálky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který zboží ochrání před vlhkostí či mechanickým poškozením. Překvapte vaše zákazníky barevným a netradičním balením.

 • Obalky plastové modré

  Doplnili jsme sortiment plastových obálek o nové veselé barvy. Modré plastové obálky jsou vhodné pro balení nerozbitných předmětů. Díky samolepící vrstvě s krycím proužkem zajišťují pevnou fixaci, a ochrání tak zboží i před vlhkostí. Obálky se vyrábí v 6 různých velikostech. Překvapte vaše zákazníky veselým a netradičním balením.

 • Obalky plastové zelené

  Zabalte vaše produkty do veselých poštovních obálek. Doplnili jsme náš sortiment o nové zelné plastové obálky, díky kterým ochráníte jak samotné zboží, tak i ušetříte za náklady na dopravu. Plastové obálky jsou pevné, voděodolné a recyklovatelné a vybrat si je můžete hned z 6 různých rozměrů.

 • Obalky plastové oranžové

  Vyměňte nudné šedé obálky za barevné. Doplnili jsme náš sortiment o oranžové plastové poštovní obálky, které ochrání zboží před vlhkostí, chemikáliemi či pachem. Díky samolepící vrstvě s krycím proužkem zajišťují pevnou fixaci, a tak bude vaše zboží perfektně chráněno před nežádoucím mechanickým poškozením. Překvapte vaše zákazníky veselým a netradičním balením.

 • Obalky plastové růžové

  Pořiďte si plastové poštovní obálky v nové netradiční barvě. Růžové plastové obálky lze použít pro zaslání nerozbitného zboží, stačí si jen vybrat tu správnou velikost. Plastové obálky jsou voděodolné a chrání předměty před vlhkostí, chemikáliemi či pachem. Překvapte vaše zákazníky veselým a netradičním balením.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 30 položek