Tašky papírové a plátěné

Štítky

Tašky papírové a plátěné

V kategorii různých sáčků, tašek a pytlů můžete také pořídit papírové tašky. Najdete mezi nimi tašky dárkové, vánoční i obyčejné bez dekorace (bílé, hnědé), vhodné na denní nákupy. Jsou pevné a odolné proti protržení. Papírové eko tašky z recyklovatelných anebo již recyklovaných materiálů jsou šetrné k přírodě (na rozdíl od tašek mikrotenových).

Levné papírové tašky

U nás zakoupíte tašky z papíru v různých rozměrech a barvách za velmi příznivé ceny. Hodí se tedy pro domácnosti i různé prodejny, v nichž je můžete nabízet zákazníkům k odnesení nákupu, ať už se jedná o potraviny, textil nebo jakékoliv jiné zboží. Eko papírovou nákupní tašku řada zákazníků jistě ocení.

Vyrobte si originální dárkovou tašku

A jak z nejlevnějších papírových tašek vyrobit luxusní dárkové? Ozdobte si je podle vlastní fantazie. Pastelkami, voskovkami, barvami, fixy, vystřihnutými tvary z vlnité lepenky nebo z barevné lepicí pásky, přírodninami a zkrátka vším, co vás napadne. Stejným způsobem si můžete snadno vyrobit reklamní tašku; ozdobte ji logem firmy, razítkem apod.

Plátěné tašky

Kromě papírových však nabízíme také plátěnou tašku v bílé barvě. Noste ji vždy v batohu nebo kabelce pro případ, že se stavíte cestou z práce na nákup. Je nejtrvanlivější a dá se prát v pračce. Pro originální vzhled si ji můžete nabatikovat nebo nabarvit dalšími technikami.

Tašky papírové a plátěné Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek