Příbory

Štítky

Příbory

Plastové lžičky, lžíce, vidličky i nože. Dále napichovátka a plastová či dřevěná míchátka. Jednorázové příbory nacházejí široké využití v komerčních provozech i domácnostech.

Plastové příbory do rychlých občerstvení i domácností prodej

Plastové příbory jednorázové jsou nezbytnou součástí vybavení veškerých stánků s rychlým občerstvením, které nabízejí jídlo s sebou, ale také pro různé druhy venkovních restaurací, jež jsou využívány zejména v letním období – například na koupalištích, u hřišť, v parcích apod. Ne všichni hosté jsou poctiví a ztráta kovových příborů pak mrzí; s používáním plastových nehrozí. Navíc odpadají starosti s mytím nádobí.

Plastové příbory bílé se využijí také v domácnostech – třeba na zahradní grilování pro více osob, když Vám nestačí vybavení z kuchyně, nebo na dovolenou v kempu. Pár lžiček se hodí mít také neustále u sebe v kabelce; aby zbytečně tašku nezatěžovaly a aby nechyběly doma, plastové lžičky (klasické i dětské) jsou ideální. Nikdy nevíte, kdy děti dostanou chuť na jogurt, který koupíte v každém obchodě s potravinami, ovšem lžičku už tak honem neseženete.

Další gastro obaly

Kromě jednorázových plastových příborů prodáváme také různé gastro obaly, například termo nádoby využívané nejčastěji na obědová menu, dále plastové i papírové nápojové kelímky, krabice na dorty nebo na pizzu.

Příbory Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek