Termo nádoby

Štítky

Termo nádoby

Dopřejte zákazníkům Vaší restaurace možnost odnést si nedojedený oběd nebo večeři domů. Minimalizujete množství zbytků, které je třeba nějak dále zpracovat a zlikvidovat. Mějte stále na skladě dostatek termo nádob, do nichž můžete vložit zbytek jídla, které host nesní. V krabičkách lze jídlo uchovávat po dobu jeho trvanlivosti. Doma tedy není třeba dalšího nádobí – pohodlně v nich pokrm ohřejete v mikrovlnce a následně jej můžete rovnou z krabičky konzumovat.

 

Termo nádoby využijí nejen restaurace, ale zejména fast foody, které přímo nabízejí jídlo k odnesení a snědení v parku, v práci nebo doma.

Uchování teploty v termo nádobí

pěnového polymerního materiálu, který má termoizolační vlastnosti. Uchová jídlo déle teplé, nebo naopak chladné. Prodáváme krabičky na menu, a to jednak nedělené, a jednak dělené na dvě nebo tři přihrádky. Ty jsou vhodné, zejména pokud chcete od sebe oddělit například knedlíky a omáčku nebo šťávu z masa a zeleninovou přílohu apod. Součástí krabičky je i víko na zavření, které se přiklopí a zajistí zacvaknutím výběžku do drážky.

Dále nabízíme také misky na polévku ve dvou velikostech. Díky víčku (termo nebo plastovému), které se prodává zvlášť, vydrží polévka dlouho teplá.

Další gastro obaly

V naší nabídce najdete různé další gastro obaly, například plastové i papírové nápojové kelímky, jednorázové příbory, nebo krabice na pizzu nebo na dorty.  Většinu je možné opatřit potiskem s logem podniku.

Termo nádoby Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek