Papírové kelímky

Štítky

Papírové kelímky

Myslete ekologicky a snažte se snížit množství vyprodukovaných plastů. Možností, jak toho docílit, je velké množství; jednou z nich je používání papírových nápojových kelímků místo těch plastových.

Coffe To Go do papírových kelímků

Papírové kelímky jsou vhodné na teplé nápoje, takže se skvěle hodí na „Coffee To Go“ neboli „kávu s sebou“. V dnešní době lidé mnohdy nemají čas si u kávy posedět, proto „kávu s sebou“ nabízí již většina zařízení. Využijí je tedy všechny kavárny, cukrárny a restaurace, které chtějí tuto službu svým zákazníkům poskytnout. Je možné opatřit je libovolným potiskem, například logem podniku.

Dále je uvítají pořadatelé venkovních koncertů a festivalů. Stejně tak dobře se však jednorázové kelímky hodí i pro domácnosti, pokud míváte často hosty, které hostíte na zahradě, kam nechcete přenášet hrnečky a sklenice z kuchyně. Také Vám ušetří práci s mytím nádobí. Vezměte si je i na dovolenou pod stan či do kempu – nezaberou mnoho místa a jsou lehké.

Další gastro obaly

Plastová víčka ke kelímkům se prodávají zvlášť, protože vždy není nutné jejich použití. Kromě papírových kelímků prodáváme pestrý sortiment dalších gastro obalů na potraviny a nápoje, například termo nádoby vhodné pro odnos a uchování obědového menu včetně polévek, plastové příbory, pizza nebo dortové krabice.

Papírové kelímky Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek