Papírové kelímky

Štítky

Papírové kelímky

Myslete ekologicky a snažte se snížit množství vyprodukovaných plastů. Možností, jak toho docílit, je velké množství; jednou z nich je používání papírových nápojových kelímků místo těch plastových.

Coffe To Go do papírových kelímků

Papírové jednobarevné kelímky jsou vhodné na teplé / horké nápoje, takže se skvěle hodí na „Coffee To Go“ neboli „kávu s sebou“. V dnešní době lidé mnohdy nemají čas si u kávy posedět, proto „kávu s sebou“ nabízí již většina zařízení. Využijí je tedy všechny kavárny, cukrárny a restaurace, které chtějí tuto službu svým zákazníkům poskytnout. Je možné opatřit je libovolným potiskem, například logem podniku.

Dále je uvítají pořadatelé venkovních koncertů a festivalů. Stejně tak dobře se však jednorázové kelímky hodí i pro domácnosti, pokud míváte často hosty, které hostíte na zahradě, kam nechcete přenášet hrnečky a sklenice z kuchyně. Také Vám ušetří práci s mytím nádobí. Vezměte si je i na dovolenou pod stan či do kempu – nezaberou mnoho místa a jsou lehké.

Další gastro obaly

Plastová víčka ke kelímkům se prodávají zvlášť, protože vždy není nutné jejich použití. Kromě papírových kelímků prodáváme pestrý sortiment dalších gastro obalů na potraviny a nápoje, například termo nádoby vhodné pro odnos a uchování obědového menu včetně polévek, plastové příbory, pizza nebo dortové krabice.

Papírové kelímky Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek