Plastové kelímky

Štítky

Plastové kelímky

Plastové nápojové kelímky jsou nezbytností pro pořadatele různých festivalů (ideální jsou na pivo a limonády) a dalších akcí, při kterých hrozí nebezpečí rozbití skla. Jsou tedy bezpečné a praktické – není třeba se zdržovat s mytím sklenic. Kelímky mohou mít různé velikosti. Mají transparentní vzhled, ale na přání je možné vyrobit i barevné. Stánky s rychlým občerstvením

Hledáte ekologickou variantu? Mrkněte na papírové kelímky, které jsou také vhodnější na teplé nápoje.

Další gastro obaly

Kromě prodeje levných plastových kelímků a pohárků nabízíme také další gastro obaly, a to papírové krabice na pizzu i na dorty či termo nádoby.

Tip na další využití plastových kelímků

Plastové kelímky skvěle poslouží i pro domácí zábavu dětí; mohou si z nich stavět pyramidy, do nichž se strefují různými míčky, pistolemi atd. Nemusejí čekat, až se nasbírá potřebné množství kelímků od jogurtů, které ke všemu mají často rozličné rozměry. Je to tím pádem velmi levná hračka, která děti zabaví na dlouhou dobu. Navíc – na rozdíl třeba od plechovek od piva nenadělají kelímky při padání tolik hluku. Díky velmi nízké hmotnosti se dají shodit i malými náboji, které by třeba kovovou plechovku nesestřelily. A po skončení hry se zase snadno složí do sebe a nezaberou mnoho místa.

Plastové kelímky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek