Dortové krabice

Štítky

Dortové krabice

Ať už pořádáte svatbu či jinou rodinnou oslavu, nebo prostě jen rádi pečete dorty a cukroví pro vlastní potřebu, anebo si pečením přivyděláváte či se živíte – budou se Vám hodit papírové dortové krabice. Jsou samozřejmě vhodné zejména pro všechny, kdo provozují cukrárnu; na přání můžeme krabičky potisknout individuálním potiskem s logem Vašeho podniku.  

Různé velikosti dortových krabic

Krabice na dorty, zákusky ,koláče a cukroví mohou mít různé rozměry. Buď mají čtvercovou základnu, nebo jsou obdélníkové. Malé na menší výslužku, velké na pořádný patrový dort. Jsou vyrobeny z hladké lepenky, která je recyklovatelná (pokud není příliš promaštěná) a jsou jednoduše skládací. Abyste jejímu promaštění předešli, můžete ji vyložit třeba alobalem nebo potravinovou fólií. Potom se dá dortová krabice použít opakovaně.

Všechny jsou zavírací, víko tak ochrání obsah krabičky před poškozením nebo před dotěrným hmyzem. Obdélníkové krabice pak mají praktické ucho pro pohodlné přenášení.

V naší nabídce najdete i další gastro obaly, například pizza krabice, nápojové kelímky papírové i plastové či termo nádoby.

Dortové krabice Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek