Gastro obaly

Štítky

Gastro obaly

Obal je to, oč tu běží.  A ne jen tak ledajaký, ale na potraviny. Různé plastové i papírové gastro obaly poslouží k různým účelům. Buď ke skladování pokrmů, nebo k jejich konzumaci, včetně konzumace nápojů.

Pestrý sortiment gastro obalů na potraviny

V nabídce gastro obalů najdete papírové krabice na pizzu i na dorty, termo nádoby (zavírací boxy na obědové menu nebo termo misky na polévku), dále plastové i papírové nápojové kelímky a jednorázové plastové příbory.

Pro soukromé i komerční využití

Gastro obaly jsou recyklovatelné. Využijí je provozovatelé restaurací, kaváren, cukráren, pořadatelé koncertů, festivalů, ale i kdokoliv další pro soukromé účely, zejména pro venkovní konzumaci jídla na zahradě nebo na dovolené v kempu. Lze je opatřit potiskem s logem Vaší firmy nebo s jakýmkoliv dalším motivem. Předměty pak poslouží i jako reklama.

Gastro obaly Počet produktů: 27

Podkategorie

 • Dortové krabice

  Ať už pořádáte svatbu či jinou rodinnou oslavu, nebo prostě jen rádi pečete dorty a cukroví pro vlastní potřebu, anebo si pečením přivyděláváte či se živíte – budou se Vám hodit papírové dortové krabice. Jsou samozřejmě vhodné zejména pro všechny, kdo provozují cukrárnu; na přání můžeme krabičky potisknout individuálním potiskem s logem Vašeho podniku.  

  Různé velikosti dortových krabic

  Krabice na dorty, zákusky ,koláče a cukroví mohou mít různé rozměry. Buď mají čtvercovou základnu, nebo jsou obdélníkové. Malé na menší výslužku, velké na pořádný dort. Jsou vyrobeny z hladké lepenky, která je recyklovatelná (pokud není příliš promaštěná) a jsou jednoduše skládací. Abyste jejímu promaštění předešli, můžete ji vyložit třeba alobalem nebo potravinovou fólií. Potom se dá dortová krabice použít opakovaně.

  Všechny jsou zavírací, víko tak ochrání obsah krabičky před poškozením nebo před dotěrným hmyzem. Obdélníkové krabice pak mají praktické ucho pro pohodlné přenášení.

  V naší nabídce najdete i další gastro obaly, například pizza krabice, nápojové kelímky papírové i plastové či termo nádoby.

 • Plastové kelímky

  Plastové nápojové kelímky jsou nezbytností pro pořadatele různých festivalů (ideální jsou na pivo a limonády) a dalších akcí, při kterých hrozí nebezpečí rozbití skla. Jsou tedy bezpečné a praktické – není třeba se zdržovat s mytím sklenic. Kelímky mohou mít různé velikosti. Mají transparentní vzhled, ale na přání je možné vyrobit i barevné. Stánky s rychlým občerstvením

  Hledáte ekologickou variantu? Mrkněte na papírové kelímky, které jsou také vhodnější na teplé nápoje.

  Další gastro obaly

  Kromě prodeje levných plastových kelímků a pohárků nabízíme také další gastro obaly, a to papírové krabice na pizzu i na dorty či termo nádoby.

  Tip na další využití plastových kelímků

  Plastové kelímky skvěle poslouží i pro domácí zábavu dětí; mohou si z nich stavět pyramidy, do nichž se strefují různými míčky, pistolemi atd. Nemusejí čekat, až se nasbírá potřebné množství kelímků od jogurtů, které ke všemu mají často rozličné rozměry. Je to tím pádem velmi levná hračka, která děti zabaví na dlouhou dobu. Navíc – na rozdíl třeba od plechovek od piva nenadělají kelímky při padání tolik hluku. Díky velmi nízké hmotnosti se dají shodit i malými náboji, které by třeba kovovou plechovku nesestřelily. A po skončení hry se zase snadno složí do sebe a nezaberou mnoho místa.

 • Papírové kelímky

  Myslete ekologicky a snažte se snížit množství vyprodukovaných plastů. Možností, jak toho docílit, je velké množství; jednou z nich je používání papírových nápojových kelímků místo těch plastových.

  Coffe To Go do papírových kelímků

  Papírové jednobarevné kelímky jsou vhodné na teplé / horké nápoje, takže se skvěle hodí na „Coffee To Go“ neboli „kávu s sebou“. V dnešní době lidé mnohdy nemají čas si u kávy posedět, proto „kávu s sebou“ nabízí již většina zařízení. Využijí je tedy všechny kavárny, cukrárny a restaurace, které chtějí tuto službu svým zákazníkům poskytnout. Je možné opatřit je libovolným potiskem, například logem podniku.

  Dále je uvítají pořadatelé venkovních koncertů a festivalů. Stejně tak dobře se však jednorázové kelímky hodí i pro domácnosti, pokud míváte často hosty, které hostíte na zahradě, kam nechcete přenášet hrnečky a sklenice z kuchyně. Také Vám ušetří práci s mytím nádobí. Vezměte si je i na dovolenou pod stan či do kempu – nezaberou mnoho místa a jsou lehké.

  Další gastro obaly

  Plastová víčka ke kelímkům se prodávají zvlášť, protože vždy není nutné jejich použití. Kromě papírových kelímků prodáváme pestrý sortiment dalších gastro obalů na potraviny a nápoje, například termo nádoby vhodné pro odnos a uchování obědového menu včetně polévek, plastové příbory, pizza nebo dortové krabice.

 • Termo nádoby

  Dopřejte zákazníkům Vaší restaurace možnost odnést si nedojedený oběd nebo večeři domů. Minimalizujete množství zbytků, které je třeba nějak dále zpracovat a zlikvidovat. Mějte stále na skladě dostatek termo nádob, do nichž můžete vložit zbytek jídla, které host nesní. V krabičkách lze jídlo uchovávat po dobu jeho trvanlivosti. Doma tedy není třeba dalšího nádobí – pohodlně v nich pokrm ohřejete v mikrovlnce a následně jej můžete rovnou z krabičky konzumovat.

   

  Termo nádoby využijí nejen restaurace, ale zejména fast foody, které přímo nabízejí jídlo k odnesení a snědení v parku, v práci nebo doma.

  Uchování teploty v termo nádobí

  pěnového polymerního materiálu, který má termoizolační vlastnosti. Uchová jídlo déle teplé, nebo naopak chladné. Prodáváme krabičky na menu, a to jednak nedělené, a jednak dělené na dvě nebo tři přihrádky. Ty jsou vhodné, zejména pokud chcete od sebe oddělit například knedlíky a omáčku nebo šťávu z masa a zeleninovou přílohu apod. Součástí krabičky je i víko na zavření, které se přiklopí a zajistí zacvaknutím výběžku do drážky.

  Dále nabízíme také misky na polévku ve dvou velikostech. Díky víčku (termo nebo plastovému), které se prodává zvlášť, vydrží polévka dlouho teplá.

  Další gastro obaly

  V naší nabídce najdete různé další gastro obaly, například plastové i papírové nápojové kelímky, jednorázové příbory, nebo krabice na pizzu nebo na dorty.  Většinu je možné opatřit potiskem s logem podniku.

 • Příbory

  Plastové lžičky, lžíce, vidličky i nože. Dále napichovátka a plastová či dřevěná míchátka. Jednorázové příbory nacházejí široké využití v komerčních provozech i domácnostech.

  Plastové příbory do rychlých občerstvení i domácností prodej

  Plastové příbory jednorázové jsou nezbytnou součástí vybavení veškerých stánků s rychlým občerstvením, které nabízejí jídlo s sebou, ale také pro různé druhy venkovních restaurací, jež jsou využívány zejména v letním období – například na koupalištích, u hřišť, v parcích apod. Ne všichni hosté jsou poctiví a ztráta kovových příborů pak mrzí; s používáním plastových nehrozí. Navíc odpadají starosti s mytím nádobí.

  Plastové příbory bílé se využijí také v domácnostech – třeba na zahradní grilování pro více osob, když Vám nestačí vybavení z kuchyně, nebo na dovolenou v kempu. Pár lžiček se hodí mít také neustále u sebe v kabelce; aby zbytečně tašku nezatěžovaly a aby nechyběly doma, plastové lžičky jsou ideální. Nikdy nevíte, kdy děti dostanou chuť na jogurt, který koupíte v každém obchodě s potravinami, ovšem lžičku už tak honem neseženete.

  Další gastro obaly

  Kromě jednorázových plastových příborů prodáváme také různé gastro obaly, například termo nádoby využívané nejčastěji na obědová menu, dále plastové i papírové nápojové kelímky, krabice na dorty nebo na pizzu.

 • Pizza krabice

  Pizza krabice ocení všichni co provozují pizzerii. Pokud se Vám potisk nelíbí nabízíme individuální potisk dle Vašeho návrhu.

  Něco málo o pizze

  Pizza je jedním z pokrmů, které italskou kuchyni proslavily po celém světě a rozšířila se do všech kontinentů. Připravuje se z mouky, kvasnic, soli a olivového oleje. Na takovýto základ se potom pokládají různé suroviny podle chuti, především rajčata a mozzarella. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 27 položek