5 vrstvé kartonové krabice

Štítky

5 vrstvé kartonové krabice

Pětivrstvá papírová klopová krabice je vhodná pro přepravu a uložení většího zboží s vyšší hmotností. Síla stěny 5 – 7 mm poskytne uloženému zboží velmi dobrou ochranu proti mechanickému poškození během přepravy a nebo skladování. Máte menší požadavky na obal? Klikněte na prezentaci třívrstvých krabic. Pětivrstvé krabice jsou nejvíce využívané krabice v průmyslu, přepravě, výrobě všude, kde je zapotřebí pevnější obal poskytující větší ochranu, krabice dodáváme v rozloženém stavu, krabice mohou být s klopou nebo bez. Na přání nabídneme krabice dle Vašich specifických požadavků (FEFCO, BARVA, POČET VRSTEV, MATERIÁLU, POTIŠTĚNÍ, MNOŽSTVÍ, CENĚ)

 

Ke krabicím doporučujeme: bublinkovou fólii, fixační tělíska a vlnitou lepenku k výplni a ochraně proti poškození, lepící pásky, vázací pásky k uzavření krabice, stretch fólie, gránátky, překrývací fólie pro lepší vnější ochranu, proložky, hrany, rohy zabezpečující fixaci krabic na paletě a ochranu proti poškození, transportní obálky ke vložení DL, faktury nebo reklamního letáku Euro palety, jednorázové dřevěné palety a palety z lepenky.

5 vrstvé kartonové krabice Počet produktů: 28

Podkategorie

 • 5VVL délka 300 - 399 mm

  5VVL klopová krabice se používá pro dopravu většího nebo hmotnějšho zboží. Zejména menší, 5-ti vrstvé krabice o délce strany do 399 mm, jsou používány pro transport menšího zboží s vyšší hmotností, vyráběného například frézováním, soustružením anebo jakýmkoli obráběním. Pětivrstvé krabice mají sílu stěny od 5 do 7 mm. Pokud sháníte jiný typ obalu tzv. boxy na paletu, můžeme nabídnou i toto, jako doplněk potom využijte nabídku půlpalety nebo EURopalety. Pokud máte jakékoli specifické požadavky (FEFCO, BARVA, POČET VRSTEV, MATERIÁLU, POTIŠTĚNÍ, MNOŽSTVÍ, CENĚ) neváhejte se na nás obrátit.

   

  Doporučujeme ke krabicím: pro seskládání krabic a jejich uložení Euro palety, jednorázové dřevěné palety a palety z lepenky. Jednotlivé vrstvy krabic se oddělí proložkou, na ochranu rohů palet využijte naši nabídku hran. Pro zakrytí jednotlivých palet, jsou určeny krycí folie a na zajištění palet a ochraně proti povětrnostním vlivům jsou zde strojní nebo ruční stretch fólie.

 • 5VVL délka 400 - 499 mm

  5ti-vrstvá krabice je tuhým pouzdrem používaným ke skladování a přepravě zboží. Krabice jsou dopravovány ve nesloženém stavu k zákazníkovi, jelikož zabírají v tomto stavu nejmenší plochu a skládají se až těsně před použitím. Jestliže nemáte na krabice tak velké požadavky navštivte nabídku našich třívrstvých krabic, nebo využijte našeho poptávkového formuláře, kde Vás poprosíme o sdělení druhu konstrukce dle FEFCO katalogu, množství krabic, počet vrstev dané krabice, rozměry (d x š x v), barevnost a velikost potisku, případně na kolika stranách by potisk měl být umístěn.

   

  Doporučujeme ke krabicím: pro uložení Euro paletyjednorázové dřevěné palety a palety z lepenky. K oddělení jednotlivých vrstev krabic se používají proložky, k ochraně rohů palety využijte naši nabídku hran. Pro zakrytí jednotlivých palet, jsou určeny krycí folie a na zajištění palet a ochraně proti povětrnostním vlivům nabízíme strojní nebo ruční stretch fólie.

 • 5VVL délka 500 - 599 mm

  5-vrstvé klopové krabice se používají pro transport většího zboží s vyšší hmotností vyráběného například frézováním, soustružením anebo jakýmkoli obráběním. Oproti tomu krabice o větší délce stran do 599 mm již bývají používány, pro svoji větší velikost, pro přepravu objemnějšího zboží. Pětivrstvé krabice mají sílu stěny od 5 do 7 mm. Pokud sháníte jiný typ obalu můžeme Vám nabídnout boxy na paletu, jako doplněk potom využijte nabídku půlpalety nebo EURopalety. Pokud máte jakékoli specifické požadavky neváhejte se na nás obrátit.

   

  Ke krabicím se doporučuje: pro seskládání krabic a jejich uložení Euro palety, jednorázové dřevěné palety a palety z lepenky. Jednotlivé vrstvy krabic se oddělí proložkou, na ochranu rohů palet využijte naši nabídku hran. Pro zakrytí jednotlivých palet, jsou určeny krycí folie a na zajištění palet a ochraně proti povětrnostním vlivům jsou zde strojní nebo ruční stretch fólie.

 • 5VVL délka 600 - 699 mm

  Klopové krabice vyrobené z pětivrstvého kartonu disponují sílou stěny od 5 do 7 mm, jejich určení je pro přepravu objemnějších a hlavně váhově náročnějšího zboží. Krabice jsou určeny k sestavení do požadovaného stavu těsně před využitím. To znamená, že jsou k zákazníkovy dopravovány v rozloženém stavu, vzhledem k menší ploše kterou zaberou. Pokud máte na krabice menší nároky, navštivte naši prezentaci 3VVL klopových krabic, pokud větší nabízíme také paletové boxy, určeny přímo k použití spolu s paletami.

   

  Ke krabicím doporučujeme: bublinkovou fólii, fixační tělíska a vlnitou lepenku k výplni a ochraně proti poškození, lepící páskyvázací pásky k uzavření krabice, stretch fólie, gránátky, překrývací fólie pro lepší vnější ochranu, proložky, hrany, rohy zabezpečující fixaci krabic na paletě a ochranu proti poškození, transportní obálky ke vložení DL, faktury nebo reklamního letáku Euro palety, jednorázové dřevěné palety a palety z lepenky.

 • 5VVL délka 800 - 899 mm

  Hnědé klopové krabice, které jsou vyrobeny z pětivrstvé lepenky mají sílu od 5 mm do 7 mm. Na rozdíl od krabic s menší délkou strany, do 399 mm, se krabice s větší délkou stran, do 899 mm, používají pro svoji větší velikost, k přepravě objemnějšího zboží s vyšší hmotností. Když byste potřebovali ještě větší ochranu zboží, doporučujeme tzv. boxy na paletu, které dodáváme ve dvou velikostech, buď na půlpalety a nebo na europalety, jednorázové palety (paleta není součástí). Kdybyste si přeci jen nevybrali, to co potřebujete a máte v hlavě určitou představu, s jejíž realizací bychom Vám mohli pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

   

  Ke krabicím doporučujeme: krabice jednoduše seskládáte buď na Euro palety, jednorázové dřevěné palety nebo také palety z lepenky do libovolné výšky. Za pomoci proložek oddělíte jednotlivé vrstvy beden, k ochraně hran palet bývají používány kartonové hrany. Pokud budete zasílat jednotlivé krabice, využijte vázací nebo lepicí pásky a přetáhněte krabice vrstvou stretch fólie.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 28 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 28 položek