W pěnové profily

Štítky

W pěnové profily

W profily chrání nábytek a různé další předměty před poškozením. Podobně jako U a L profily se zaměřují zejména na ochranu hran a rohů přepravovaného zboží. Polyetylenová pěna je vysoce pružný, ohebný a odolný materiál, který spolehlivě tlumí nárazy a předchází závadám způsobeným při přepravě různých výrobků. W pěnové profily lze používat opakovaně.

Další druhy pěnových profilů

Kromě profilů, které zajišťují ochranu rohů a hran, nabízíme také další podobné zboží. RS profily jsou vhodné k proložení předmětů, které se přepravují vedle sebe v jedné krabici, aby se zmírnilo jejich vzájemné tření. U profily se používají na ochranu skla a skleněných částí předmětů a OP profily jsou pak vhodné zejména pro hru ve vodě. Mezi fixačním materiálem dále naleznete fixační tělíska a fixační výplňové polštáře.

Různé velikosti W profilů

Stejně jako u ostatních pěnových profilů, také tyto se prodávají ve více rozměrech. Avšak pokud vám nabízené rozměry nevyhovují, není problém vyrobit W profily na zakázku. V případě větší objednávky vám rádi zpracujeme cenovou nabídku, neváhejte se na nás tedy obrátit

W pěnové profily Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek