U pěnové profily

Štítky

U pěnové profily

U polyetylenové profily, podobně jako W a L profily, slouží k zabezpečení hran nábytku při stěhování a různých předmětů při přepravě. Předcházejí otloukání hran a rohů a v případě předmětů náchylných na otřesy, třeba elektroniky, tlumí otřesy, které by je mohly poškodit.

Pěnové profily – další druhy

Produkt se dá používat opakovaně a snadno se upraví na požadovanou velikost. Další citlivé části přepravovaných předmětů je možné chránit R profily, které souží k oddělení jednotlivých kusů. Nabízíme také další druhy profilů z polyetylenové pěny, například OP profily, které jsou vhodné pro hru, nebo RS profily, jež se používají na ochranu skla a předmětů se skleněnými výplněmi.

V kategorii fixačního materiálu pak najdete i další druhy pomocníků při převážení výrobků, a to fixační výplňové polštáře a fixační tělíska.

U pěnové profily na zakázku

Máte jinou představu o rozměrech U profilů z polyetylenové pěny, než zahrnuje naše nabídka? Jestliže potřebujete větší množství profilů s jinými rozměry, kontaktujte nás a sdělte nám svoje požadavky. Pokusíme se vám vyjít vstříc a vyrobit speciální zakázku. 

U pěnové profily Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek