L pěnové profily

Štítky

L pěnové profily

L-profily chrání hrany nábytku a různých dalších předmětů před poškozením. Tyto ochranné pomůcky z pěnového polyetylenu tlumí nárazy a zabraňují mechanickému poškození nábytku, jako jsou škrábance či odštípnutí kousku dřeva. Podobným produktem pro ochranu hran slouží také W profily, případně U profily. Pro ochranu dalších citlivých částí převážených předmětů jsou pak vhodné R profily.

 

Gumové profily L k novým výrobkům i pro stěhování

 

Pěnové ochranné profily ve tvaru L se používají například při stěhování nábytku, nebo do kartonových obalů a krabic jako zajištění nového zboží k převozu z prodejen.

 

Tento produkt se výborně hodí také například pro ochranu elektroniky ukládané do obalů a pro zajištění hudební aparatury používané při vystoupeních. Při časté manipulaci a převážení jsou reprobedny, mixážní pulty ohroženy nárazy. Před vsunutím do obalů přiložte k hranám pěnové profily a zabráníte tak cestování předmětu uvnitř krabice.  

 

Rozměry profilů z pěnového polyetylenu

 

Pěnové profily do L se prodávají v různých rozměrech ve dvoumetrových kusech. Avšak můžeme zpracovat i individuální zakázky; při větší objednávce vyrobíme profily z pěnové gumy v požadovaných rozměrech. 

L pěnové profily Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek