Pokladní kotoučky EET

Štítky

Pokladní kotoučky EET

Pokladní kotoučky vhodné do různých pokladen a pokladních terminálů, ideální pro povinnou elektronickou evidenci tržeb, nabízíme v různých variantách. Jde o různě dlouhé náviny a odlišné šířky kotoučku. Vybírejte ty, které pasují pro váš pokladní systém. Většina je na dutince, některé se však navíjí i bez dutinky pro maximální úsporu.

Termopapír – úsporné řešení pro pokladní systémy

Papírové kotouče do pokladen jsou vyrobeny z kvalitního termopapíru bílé barvy, vhodné pro tisk účtenek v různých provozech, ať už jsou to menší prodejny, supermarkety, restaurace, bankomaty – zkrátka všude tam, kde je tisk pokladních dokladů povinný.

Vlastnosti termopapíru

Termopapír je speciální papír jemného provedení. Je velmi tenký, aby zajistil co nejvyšší úsporu po finanční i ekologické stránce. Na povrchu termopapíru se nachází tenký film z chemické látky, která způsobí, že papír změní barvu při změně teploty. Tento nátěr se po zahřátí změní na černo. Pokladny a termotiskárny pracující na této bázi jsou vysoce úsporné, protože odpadá práce s doplňováním inkoustových náplní.

Doporučené skladování termopapíru: Pokojová teplota cca 20°C +/- 5°C a relativní vlhkost 60% +/- 10%. Nevystavujte jej přímému slunečnímu záření. 

Pokud jste nenašli typ pro vaši tiskárnu, neváhejte nás kontaktovat nebo nám zavolejte na telefon +420 517 070 026.

Pokladní kotoučky EET Počet produktů: 8

Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek