Papírnictví a archivace

Štítky

Papírnictví a archivace

Do nabídky doplňkového sortimentu jsme umístili jen ty, dle našeho názoru, nejvyužívanější produkty z papírnictví,  pokud máte zájem o jiný typ, neváhejte využít našich kontaktů.

Kopírovací papír

Základem této kategorie jsou kopírovací papíry ve formátu A4. Jsou nezbytností v každé kanceláři, na úřadech a ve většině firem. Také ve školách, ale využití najdou i v domácnostech. Nejen na kopírování a tisk dokumentů, ale i na dětské kreslení.

Poznámkové bločky samolepicí

Dále nechybí ani poznámkové bločky, které je dobré mít vždy po ruce. Jsou samolepicí, takže papír z bločku se velmi jednoduše jednou rukou sloupne a je možné jej připevnit na potřebné místo, kde bude na očích (na lednici, složku s dokumenty atd.) Dodáváme je v různých barvách a velikostech.

Euroobaly

Euroobaly jsou opět nezbytnou výbavou kanceláří, škol, firem i domácností. Slouží k uschování nebo bezpečné přepravě důležitých dokumentů. Díky postranní liště s dírkami je možné euroobaly ukládat do šanonů s různými způsoby uchycení. Nabízíme je v hladkém i matném provedení, velikost A4. 

Papírnictví a archivace Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek