Dymo pásky a štítkovače

Štítky

Dymo pásky a štítkovače

Dymo D1 štítky do tiskáren jsou snímatelné to znamená že nezanechávají po odlepení žádné zbytky lepidla, štítky jsou vhodné pro většinu čistých hladkých povrchů (plast, papír, kov, dřevo a sklo). Díky naříznutému podkladu se snadno odlepují. Navíc jsou štítky odolné vůči UV záření, vodě, oleji, mastnotě, a většině slabších rozpouštědel. Štítky jsou také odolné vůči výkyvům tepla, snesou od -18° do 90° C. Dodávají se v šířích od 6 do 24 mm.

 

Štítky Rhino jsou používány v nepříznivých podmínkách, jsou odolné proti mechanickému poškození, změně teplot, rozpouštědlům, chemikáliím, UV záření i vodě. Dymo pásky jsou vyrobeny z několika různých materiálů a to vinylového, polyesterového, nylonového nebo typu bužírka.

 

Navíc jsme do naší nabídky zařadili i tiskárny těchto samolepicích štítku.

 

Pokud zde v nabídce nenajdete typ dymo pásek, které běžně používáte prosím kontaktujte nás a my pro Vás najdeme co přesně potřebujete. Toto je jen výběr standardních typů pásek z široké nabídky Dymo. 

Dymo pásky a štítkovače Počet produktů: 38

Podkategorie

 • Štítky D1 6 mm

 • Štítky D1 9 mm

 • Štítky D1 12 mm

 • Štítky D1 19 mm

 • Štítky D1 24 mm

 • Štítky D1 bužírka

  Smršťovací bužírka je odolné řešení bez použití lepidla, tam kde potřebujete označit kabely. Jsou vyrobeny z polyolefinu o slouží k ochraně a označení vodičů či kabelů. Tyto bužírky jsou ohnivzdorné a poměr smrštění 3:1. 

 • Štítky D1 vinylová

  Barevné vinylové štítky představují spojení pružnosti, silné přilnavosti a vysoké odolnosti vůči chemikáliím, takže jsou štítky vhodné pro nejrůznější použití, která vyžadují barevnou pásku. 

   

 • Štítky D1 polyesterová

  Permanentní polyesterové štítky jsou používány na různých površích ať už na hladkých, nerovných nebo površích s hrubou texturou. Vyznačuje se vysokou odolností vůči rozpouštědlům a chemikáliím. 

 • Štítky D1 nylonová

  Ohebný nylon je určen speciálně k označování kabelů a vodičů. Využití najde na zakřivené nebo rovné povrchy, vodiče a kabely, propojovací panely, stroje, koše atd.

 • Štítkovače Dymo

  Štítkovač DYMO LabelManager 160 tiskne na štítky o šíři 6 mm, 9 mm a 12 mm. K dispozici je 6 velikostí písma, 8 stylů textu, 4 rámečky a dokonce i podtržení.

   

  Štítkovač DYMO LabelManager 420P má velký 4řadkový displej a zobrazuje náhled zvolených efektů před tiskem, má 7 velikostí písma, 10 stylů textu, 8 rámečků a podtržení. Oproti předchozímu modelu tiskne také na pásky šíře 19 mm.

   

  Štítkovač DYMO RHINO 5200 je určen pro průmyslové použití, tiskne jak na standardní pásky tak na speciální pásky nylonové, vinylové, polyesterové i na štítky typu bužírka.  Tiskne na štítky do šíře 19 mm. 

   

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 38 položek