Fólie pěnová

Štítky

Fólie pěnová

Pěnová ochranná fólie (mirelon) je vyrobena z odlehčeného pěnového polyethylenu. Slouží jako izolační obalový materiál, používá se jako ochrana výrobků proti poškození během skladování a přepravy, lze užít jako výplň krabic nebo proložení výrobků. Využívá se také ve stavebnictví (pěnová izolační folie), jako izolátor především pod plovoucí podlahy, nebo na stěny.

 

Na přání nabídneme pěnovou fólii dle Vašich specifických požadavků (ROZMĚR, SÍLA, ARCHY, PŘÍŘEZY)

 

Alternativou pěnové fólie pro potřeby ochrany zboží a výrobků mohou být bublinkové fólie nebo vlnité lepenky.

Fólie pěnová Počet produktů: 10

Podkategorie

 • Pěnová fólie v návinech

  Pěnová fólie, podobně jako bublinková, slouží ke zmírnění nárazů a předcházení poškození zboží při jeho přepravě nebo skladování. Je vyrobena z odlehčeného pěnového polyetylenu a má zároveň tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Další alternativou při balení výrobků do krabic je vlnitá lepenka.

  Různé rozměry pěnové fólie

  Role pěnové fólie nachází využití také ve stavebnictví jako izolátor na stěny nebo pod plovoucí podlahy. Prodáváme ji v návinech různých rozměrů, případně zhotovíme rovnou přířezy na přání. Pokud jste v nabídce nenašli vhodný rozměr, neváhejte nás kontaktovat, připravíme vám pěnovou fólii na míru, a to v potřebné síle, šířce i návinu. 

 • Konfekce z pěnové fólie

  Pěnová fólie, vyrobená z odlehčeného pěnového polyetylenu, se dodává v návinech nebo v přířezech na míru. Má zvukově a tepelně izolační schopnosti a je ideální pro balení křehkých předmětů ze skla, keramiky a dalších materiálů, také pro balení elektroniky do krabic. Sáčky z pěnové folie slouží jako ochrana před rozbitím nebo otlučením při přepravě či skladování. Alternativou ochranných materiálů je bublinková fólie nebo vlnitá lepenka.

  Vyrobíme přířezy pěnové fólie na míru

  Jestliže jste v nabídce nenašli vhodný rozměr, kontaktujte nás. Připravíme rozměry na přání, případně sáčky z pěnové fólie. Doplňkové potřeby pro bezpečné balení zboží najdete například mezi fixačním materiálem

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek