Třívrstvá bublinková fólie

Štítky

Třívrstvá bublinková fólie

Třívrstvá bublinková fólie z LDPE (nízkohustotního polyetylenu) je ideálním pomocníkem při balení různých výrobků. Zboží v ní bude jako v peřince. Bublinky vyplněné vzduchem ochraňují předměty při skladování nebo přepravě. Fólie je vhodná zejména při balení elektroniky, skla, kovu, taktéž při stěhování nábytku. Vzduchová vrstva chrání věci před poškozením při nárazech.

Bublinková fólie třívrstvá – výhody

U 3 vrstvé bublinkové fólie, na rozdíl od dvouvrstvé, jsou vzduchové polštářky umístěny mezi dvěma krycími vrstvami hladké fólie. Materiál je tedy zkrátka z obou stran stejný a bublinky jsou o něco odolnější proti prasknutí. Je vodotěsná a vzduchotěsná, takže při správné manipulaci a způsobu balení zůstanou předměty chráněny před vlhkostí, plísněmi, prachem a dalšími nečistotami. Lze ji využít také jako ochrannou plachtu pro větší předměty, třeba na překrytí zboží na paletách, ale i k uschování motocyklu nebo zahradního nábytku.

Různé varianty 3-vrstvé bublinkové fólie a další alternativy

Prodává se v různě velkých návinech a v různých šířkách. Pokud jste nenašli ideální rozměr nebo návin, kontaktujte nás. Jsme schopni vám připravit bublinkovou fólii přesně podle vašich představ.  

Nabízíme i extra silnou variantu pro balení velkého a těžkého zboží. Alternativou k bublinkovým fóliím jsou pěnové fólie nebo vlnité lepenky. Pro vyplnění větších mezer v krabicích pak můžete využít různý fixační materiál. Vysoušedla pak chrání před vznikem vlhkosti v balíku. Drobné předměty lze posílat v bublinkových obálkách

Třívrstvá bublinková fólie Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek